Palīdzība

   2020. gada 1. aprīlis

   TAVA KLASE arī Viedtelevīzijā un ikvienam – LMT Straumē

   Attālinātajām mācībām izveidotais TV kanāls "Tava klase" pieejams LMT Viedtelevīzijā, kā arī ikvienam – arī citu operatoru klientiem – lietotnē LMT Straume un internetā straume.lmt.lv!    Izglītojošais kanāls, kas būs skatāms ReTV un Sportacentrs.com kanālos, palīdzēs nodrošināt attālinātas mācības skolēniem, radīs klātbūtnes efektu, nodrošinās sistemātisku pieeju mācībām, atvieglos skolotājiem mācību satura sagatavošanu un kalpos kā atbalsta punkts arī vecākiem. 

   Kanāls "Tava klase" koncentrēsies uz matemātiku, latviešu valodu un svešvalodu, taču būs arī informācijas tehnoloģiju (IT) un mākslas nodarbības, tāpat interešu izglītība – iespēja sportot un dejot, atkārtot Dziesmu svētku repertuāru, attīstīt arī mājturības u.c. prasmes. Turklāt šajā kanālā būs iespēja mācīties arī to mazākumtautību valodas, kurām Latvijā ir savas skolas, piemēram, baltkrievu, lietuviešu, ukraiņu, poļu. 

   Plānots, ka no 6. aprīļa līdz 29. maijam darbdienās no plkst. 9.00 līdz 13.40 kanālā ReTV tiks pārraidītas mācību stundas 1.-4. klašu skolēniem, bet kanālā Sportacentrs.com TV no plkst. 9.00 līdz 16.40 - mācību stundas 5., 6., kā arī 9. un 12. klašu skolēniem. 

   Kanāla struktūra būs līdzīga stundu grafikam. Katru rītu ievadā izstāstīs plānu, ko rādīs dienas garumā. Katrai klasei būs savs laiks, un virtuālā klases stunda ilgs 20 minūtes, bet pēc tam skolēni saņems uzdevumus. 

   Plānots, ka no 14. aprīļa TV kanāla saturs būs arī citu klašu skolēniem. Tāpat iecerēts, ka pēc Lieldienām mācību programmu saturs tiks nodrošināts jau nedēļu iepriekš, ļaujot vispārizglītojošo skolu pedagogiem mērķtiecīgi plānot izglītojošā kanāla programmu savā nodarbību grafikā.

   Dalīties ar saiti