Palīdzība

   2014. gada 1. oktobris

   Skaties teātra izrādes m.lmt.lv   Latvijas Nacionālajā teātrī top četru viesrežisoru izrāžu cikls „Šengenas zonas spožums un posts”. Divas izrādes – NOĶERT RABIT Juliana Hecela (Vācija) režijā un REPUBLIKA apvienības Kviss búmm bang (Islande) režijā – ikviens interesents varēs vērot arī savā telefonā, planšetē vai datorā m.lmt.lv un LMT lietotnē (aplikācijā).

   • NOĶERT RABIT tiešraide 17. oktobrī plkst. 17.30

   Izrāde par robežām – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Par robežu apzināšanos visdažādākajos izpausmju veidos. Par reālām robežām un tām, ko veido katrs cilvēks pats. Kas notiek, ja esam spiesti šīs robežas nojaukt? Ko nozīmē novērot, un ko nozīmē būt tam, kurš tiek vērots?

   • REPUBLIKA tiešraide 29. oktobrī plkst. 19.00

   Kāda būtu Latvijas simbolika, nosaukums un krāsas, ja mēs veidotu savu valsti tagad? Kā skanētu mūsu himna un kādas runas mēs dzirdētu? Izrādē piedalīsies gan aktieri, gan 50 brīvprātīgie.

   Jāpiebilst, ka izrāde NOĶERT RABIT ir īpaša ar to, ka klātienē to vienlaicīgi varēs vērot tikai 10 skatītāji, savukārt REPUBLIKA tiks nodota skatītāju vērtējumam vienu vienīgu reizi.
   Izmanto lieliskās mūsdienu tehnoloģiju iespējas un noskaties izrādes, lai kur Tu atrastos!

   Dalīties ar saiti