Palīdzība

   2015. gada 29. maijs

   Skaties dižkoncerta tiešraidi LMT Straumē

   IV Vispārējie latviešu Dziesmu un mūzikas svētki notika 1895. gadā Jelgavā un tie ir VIENĪGIE Dziesmu svētki, kas notikuši ārpus Rīgas.

   Svinot šī notikuma 120. jubileju, piedāvājam iespēju 30. maijā no plkst. 19.00 lietotnē LMT Straume un internetā straume.lmt.lv skatīties dižkoncerta IV Dziesmu un mūzikas svētkiem Jelgavā – 120, LATVIEŠA DZIESMA JELGAVAS VĀRTOS tiešraidi.

   Koncertā piedalīsies vairāk nekā 2000 jaukto un vīru koru dziedātāju no visas Latvijas, Jelgavas tautas deju ansambļi un kamerorķestris, bungu un dūdu grupa „Auļi”, Latvijas Nacionālās operas solisti Krišjānis Norvelis, Inga Šļubovska un Kristīne Zadovska, kā arī Zane Stafecka un Māris Ēvalds.
   Virsdiriģenti – Ivars Cinkuss, Roberts Liepiņš, Aigars Meri, Andrejs Mūrnieks, Jēkabs Ozoliņš, Edgars Račevskis, Ints Teterovskis un Jānis Zirnis.

   Programmā Jāzepa Vītola, Jurjānu Andreja, Emīla Dārziņa, Alfrēda Kalniņa un Emiļa Melngaiļa darbi, kā arī Ērika Ešenvalda, Imanta Kalniņa, Jura Kulakova, Edgara Račevska un Ārija Šķepasta kora dziesmas.

   Dalīties ar saiti