Palīdzība

   2004. gada 20. jūlijs

   OKartes lietotāji var izmantot GPRS

   No 20. jūlija OKartes lietotāji var izmantot GPRS datu pārraidi, lai ielādētu spēles, attēlus, polifoniskās melodijas, sūtītu MMS un lasītu e-pastu mobilajā tālrunī. Līdz oktobra beigām GPRS datu pārraide OKartes lietotājiem būs pieejama bez maksas, par pieprasījuma īsziņu maksājot tikai parastās īsziņas cenu.

   Lai pieslēgtu pakalpojumu un/vai GPRS kontā ieskaitītu noteiktu datu apjomu, OKartes lietotājam jānosūta pieprasījuma īsziņa – G vai GPRS – uz īsziņu pakalpojuma kodu 9319988.

   Nosūtot pieprasījuma īsziņu GPRS konta papildināšanai, OKartes lietotājs var izmantot datu pārraidi 1 MB apjomā, kas ir pietiekami 50-500 e-pasta sūtījumiem bez pievienotiem failiem, 50-500 teksta failiem, 10-30 nelieliem grafiskajiem failiem vai 500-800 WAP lapu aplūkošanai.

   Datu apjomu var iegādāties neierobežotā daudzumā, vairākkārtīgi nosūtot pieprasījuma īsziņu uz pakalpojumu kodu 9319988. GPRS datu pārraidi var lietot tikai OKartes avansa derīguma termiņa laikā, kamēr GPRS kontā ieskaitītais datu apjoms nav iztērēts. Iegādātais datu apjoms ir paredzēts tikai GPRS lietošanai un nav ieskaitāms OKartes avansā.

   Pirms izmantot GPRS datu pārraidi, nepieciešams konfigurēt GPRS parametrus tālrunī. Daudzi Nokia, kā arī vairāki Ericsson un SonyEricsson tālruņi GPRS konfigurācijas parametrus var saņemt, nosūtot pieprasījuma īsziņu PG uz īsziņu pakalpojuma kodu 9319988. Atbildes īsziņā tiek saņemti GPRS un WAP parametri, kas jāsaglabā tālruņa atmiņā. Ja mobilais tālrunis nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņu, parametru konfigurācija jāveic patstāvīgi.

   GPRS datu pārraides ātrums ir atkarīgs no tālruņa modeļa un tīkla noslodzes. Praksē vidējais GPRS datu pārraides ātrums ir 30–40 Kb/s.

   Dalīties ar saiti