Palīdzība

   2002. gada 10. janvāris

   Mobilajām telekomunikācijām Latvijā desmit gadi

   Šī gada janvārī aprit desmit gadi, kopš dibināts Latvijas Mobilais Telefons, pirmais un lielākais mobilo sakaru operators Latvijā.

   LMT prezidents Juris Binde: "Desmit gadu laikā mobilais tālrunis ir piesardzīgi iepazīts, turēts luksusa preces godā, pamazām ieņēmis savu vietu lietišķajā pasaulē un sadzīvē, līdz beidzot kļuvis par gandrīz vai katra sociāli aktīva cilvēka ikdienas dzīves daļu.

   Vairāki simti tūkstošu cilvēku ir uzticējuši savu ikdienas sazināšanos LMT mobilo sakaru tīklam. Tā ir liela atbildība, kas uzliek pienākumu rūpēties par sakaru kvalitāti, pārklājumu un pakalpojumiem. Mēs darām visu iespējamo, lai šo uzticību attaisnotu ar saskaņotu un mērķtiecīgu komandas darbu. Arī šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, tiks ieguldīti ievērojami līdzekļi, lai attīstītu tīkla pārklājumu un uzlabotu kvalitāti, ieviestu ērtus, tehnoloģiski attīstītus pakalpojumus un uzturētu nemainīgi augstu klientu apkalpošanas servisa līmeni."

   Šonedēļ cilvēku skaits, kuri lieto mobilo tālruni un izmanto LMT pakalpojumus sasniedza 350 000 atzīmi, kas ir 14,87% Latvijas iedzīvotāju. Gada laikā LMT klientu skaits pieaudzis par aptuveni 80,5 tūkstošiem.

   2001. gadā uzņēmuma attīstībā ieguldīti vairāk nekā 25 miljoni latu. Pavisam kopš 1992. gada LMT veicis investīcijas vairāk nekā 115 miljonu latu apjomā.

   2001. gadā LMT GSM tīklu papildināja 73 jaunas bāzes stacijas, no kurām 10 darbojas GSM 1800 frekvencē. Šogad jau uzstādīta vēl viena bāzes stacija un to kopējais skaits LMT tīklā ir 542. LMT nodrošina sakarus 94,65% iedzīvotāju 91,68% valsts teritorijas.

   10 gadu jubileju LMT svinēs kopā ar saviem klientiem 25. janvārī Ķīpsalas izstāžu kompleksā. Pasākumā piedalīsies Vengaboys (Nīderlande) , ?? 2 (Krievija), Prāta Vētra, Hobos, Tumsa, Jānis Stībelis, The Mundane, Yana Key un citi. LMT abonentiem un OKartes lietotājiem ieeja būs bezmaksas, taču jāņem vērā, ka pat lielā Ķīpsalas halle LMT klientiem var būt par mazu.

   Dalīties ar saiti