Palīdzība

   2022. gada 22. decembris

   LMT Viedtelevīzijas svētku izlase decembrī un gadumijā

   Klāt svētku laiks – atelpas mirklis kopā būšanai, nesteidzīgai mūzikas baudīšanai un aizraujošu filmu atklāšanai. Īpašu svētku programmu decembrī, gadumijā un jaunā gada ieskaņā sarūpējusi LMT Viedtelevīzija, piedāvājot ne tikai saviem klientiem, bet arī plašam interesentu lokam virkni augstvērtīgu kultūras notikumu – Raimonda Paula, Dona, grupas “Sudden Lights” un Latvijas Nacionālās operas koncertu ierakstus, kā arī jaunāko ģimenes filmu tapšanas aizkadru video stāstus.

   “Ziemassvētki un gadumija ir laiks, kad apkopot paveikto un atskatīties uz gada laikā piedzīvoto. LMT ir aizvadījis izciliem notikumiem pilnu un vērtīgas kultūras pieredzes piesātinātu gadu. Lai dalītos svētku priekā un vēlreiz kopā izdzīvotu dažus spilgtākos mirkļus, esam sagatavojuši īpašu kultūras notikumu izlasi LMT Viedtelevīzijā, kas sagādās svētku noskaņu visai ģimenei,” saka LMT prezidents Juris Binde.

   Gada nogales svētki ir laiks kopā būšanai, pārsteigumiem un piedzīvojumiem. Ar LMT atbalstu pavisam nesen uz kinoekrāniem nonācis jauns piedzīvojums – režisora Aigara Graubas spēlfilma “Circenīša Ziemassvētki”, ko skatīties ģimenes lokā. Gatavojoties gada sirsnīgākajiem svētkiem, LMT Viedtelevīzija saviem klientiem piedāvā noskatīties filmu, bet visiem interesentiem pieejams filmas tapšanas aizkadru video. Tajā režisors un radošā komanda ļauj ielūkoties, kā tapa kolorītais Ziemassvētku stāsts ar asa sižeta filmas elementiem. 

   Savukārt aizraujoši, krāšņi un ļoti eksotiski Ziemassvētki – tādus radījuši Indonēzijā tapušās latviešu filmas “Ziemassvētki džungļos” veidotāji. Ziemassvētku gaidās un svētku brīvlaikā “Studija Lokomotīve” un LMT piedāvā noskatīties “Džungļu kino akadēmiju”: piecas filmas aizkadru sērijas, kurās iespējams iepazīties ar pašām galvenajām kino profesijām – režisors, aktieris, grima mākslinieks, filmu mākslinieks un kostīmu mākslinieks – un kino veidošanas pamatiem uz Indonēzijas dabas kolorītā fona. Katrā sērijā uzzināsiet krāsainus faktus par Indonēziju un atradīsiet saites uz noderīgiem avotiem, ja interesējaties par kādu konkrētu kino profesiju.

   Ikvienam interesentam līdz 2023. gada 15. janvārim pieejams grupas “Sudden Lights” koncerttūres “Miljards vasaru” noslēguma koncerta ieraksts Rīgā, Hanzas peronā. Grupas mūzikā dominē poproka stilistika, kas papildināta ar nedaudz alternatīvu noskaņu. “Sudden Lights” skanējumu raksturo lipīgas, viegli dejojamas melodijas, dažkārt pa kādai dvēseliski melanholiskai notij un jaunības degsme. 

   Tāpat visiem interesentiem līdz 2023. gada 15. janvārim ir iespēja noskatīties Dona koncertu “Pieskāriens” Siguldas pilsdrupās, kurā skanēja gan jau iemīļotas dziesmas, gan mūzika no jaunā albuma. Koncertā kopā ar Donu piedalās īpašie viesi – Aminata, Ozols, rolands če u. c.

   LMT Viedtelevīzijā jau pieejams “Latvijas mūzikas lielkoncerts” Daugavas stadionā – nebijuša mēroga pasākums, kas uz lielās skatuves vienoja teju 100 mākslinieku, lai atskaņotu īpaši šim notikumam radītas komponista Raimonda Paula skaņdarbu aranžijas. “GG Choir”, Aminata, Dināra Rudāne, Jānis Aišpurs, Aija Andrejeva, Ralfs Eilands, “Mazais Princis”, Žoržs Siksna & Ozols, “Tautumeitas”, “Carnival Youth”, Intars Busulis, Laima Vaikule & Dj Monsta, “MUSIQQ”, "DAGAMBA", “Singapūras satīns” un citi Latvijas estrādes grandi izcilā mūzikā – īsts svētku piedzīvojums!

   Plūst skaistākās operu melodijas, mirdz spožākās mūzikas zvaigznes, un svinības var sākties! “Gadumijas koncerts Operā” priecēs mūzikas mīļotājus LMT Viedtelevīzijā no 31. decembra. Sagaidīt Jauno gadu franču opermūzikas un spāņu sarsuelu ugunīgo melodiju noskaņās aicina Latvijas Nacionālās operas solisti Dana Bramane, Jūlija Vasiļjeva, Inga Šļubovska, Laura Grecka, Ilona Bagele, Mihails Čuļpajevs, Andris Ludvigs, Raimonds Bramanis, Rinalds Kandalincevs, Rihards Mačanovskis, Krišjānis Norvelis, kā arī Latvijas Nacionālās operas koris un orķestris diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā. Svētku koncertā skanēs Žorža Bizē, Šarla Guno, Žaka Ofenbaha, Ambruāza Tomā, Leo Delība, Pablo Sorosavala, Hosē Serrano, Augustīna Laras un citu komponistu darbi.

   Dalīties ar saiti