Palīdzība

   2012. gada 2. novembris

   LMT uzsāk iPhone 5 tirdzniecību!

   No 2. novembra LMT uzsāk iPhone 5 tirdzniecību! iPhone 5 visizdevīgāk iegādāties bez pirmās maksas kopā ar LMT pieslēgumu Pirmais, kurā par fiksētu maksu iekļauts neierobežots sarunu daudzums uz jebkuru tīklu Latvijā, neierobežots skaits īsziņu gan uz tīkliem Latvijā, gan ārzemēs, kā arī 50 MB datu pārraides. Pirmie savu iPhone 5 saņems tie, kuri būs aizpildījuši elektronisko pieteikuma anketu. Papildu informāciju par jaunā iPhone 5 funkcijām un iespējām meklējiet šeit.

   IEGŪSTI VAIRĀK
   Ja Tu esi vai vēl tikai gatavojies kļūt par iPhone lietotāju, Tev būs patīkami uzzināt, ka LMT ir vienīgais oficiālais iPhone izplatītājs Latvijā. Kāpēc tas ir svarīgi? Jo tas Tev dod vairākus būtiskus ieguvumus!
   Gatavs lietošanai

   Iegādājoties iPhone viedtālruni LMT, tas ir gatavs lietošanai, jo visi datu un MMS parametri jau ir uzstādīti un darbojas. Ja iPhone nav iegādāts pie oficiālā izplatītāja, visu šo parametru iestatījumi ir jāveic pašam, lai pielāgotu un sagatavotu viedtālruni lietošanai.

   Latviešu valoda

   iPhone iepakojumā atradīsi lietošanas instrukciju latviešu valodā, ko nodrošina tikai oficiālais izplatītājs. Protams, pie mums iegādātie iPhone būs pielāgoti arī rakstīšanai latviešu valodā.

   Garantijas atbalsts

   Garantijā paredzēto iPhone bojājumu gadījumā LMT to salabos bez maksas vai iedos Tev vietā jaunu iPhone. Savukārt, ja Tavam iPhone rodas citi bojājumi, piemaksājot Tu varēsi to apmainīt vai salabot atbilstoši iPhone kvalitātes prasībām.

   Lielisks serviss

   Tu vari būt drošs, ka saņemsi lielisku servisu, jo LMT darbinieki ir īpaši apmācīti un zinoši par visām iPhone detaļām.

   Plašākais 3G pārklājums

   Turklāt LMT ir plašākais 3G pārklājums, kas ievērojami pārspēj citu operatoru tīklu piedāvātās iespējas, tādēļ Tu varēsi pilnībā izbaudīt visas sava iPhone priekšrocības.


   Dalīties ar saiti