Palīdzība

   2011. gada 25. augusts

   LMT Tehnoloģiju Tendences – globāls pētījums par mobilo tehnoloģiju attīstību

   Lai identificētu un prognozētu mobilo tehnoloģiju attīstības tendences Latvijā un pasaulē, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) ir iesaistījies vēl nebijušā globālā Telia Sonera pētījumā (Telia Sonera Trends), kurā piedalīsies vairāk nekā 12 000 nozaru ekspertu, viedokļu līderu un iedzīvotāju no 12 valstīm. Turpmāk četras reizes gadā ikvienam interesentam arī Latvijā būs iespēja ne tikai iepazīties ar jaunākajiem pētījuma LMT Tehnoloģiju Tendences rezultātiem, bet arī pašam iesaistīties tā tapšanā.

   LMT prezidents Juris Binde Lai saglabātu līdera pozīcijas dinamiskajā telekomunikāciju tirgū un jau šodien klientiem piedāvātu nākotnes tehnoloģiju risinājumus, LMT vienmēr ir sekojis līdzi ne tikai nozares aktualitātēm, bet arī pārmaiņām ekonomikā un sabiedrībā, iedzīvotāju dzīvesveidā un paradumos. Piedaloties LMT Tehnoloģiju Tendenču pētījumā, tagad ikvienam ir iespēja ne vien ar savu viedokli ietekmēt nākamās paaudzes telekomunikāciju pakalpojumu attīstību, bet kļūt par veselas nozares tendenču noteicējiem.

   Globālais tehnoloģiju tendenču pētījums veidots sadarbībā ar Telia Sonera un to paredzēts īstenot 12 Eiropas un Āzijas valstīs, tostarp Azerbaidžānā, Dānijā, Gruzijā, Igaunijā, Kazahstānā, Latvijā, Lietuvā, Moldāvijā, Norvēģijā, Somijā, Spānijā un Zviedrijā. Globālais mērogs ļaus nodrošināt regulāru un apjomīgu datu apkopošanu un analīzi, nozīmīgu telekomunikācijas nozares tendenču noteikšanu un salīdzinājumu pasaulē kopumā un atsevišķos tās reģionos.

   LMT Tehnoloģiju Tendenču noteikšanā aicināti piedalīties gan nozares eksperti, gan ikviens lietotājs, neatkarīgi no mobilo sakaru operatora pieslēguma vai izvēlētās priekšapmaksas sarunu kartes, izmantojot jaunu, globālo tehnoloģiju tendenču aplikāciju viedtālrunī. Gada laikā globālo tehnoloģiju pētījuma ietvaros tiks veiktas četras galvenās aptaujas par noteiktu pamattēmu, ko papildinās speciālie jautājumi par saistītajām tēmām, nodrošinot aktuālo tendenču analīzi visa gada garumā.

   Jauna aplikācija viedtālruņu lietotājiem
   Pētījuma ietvaros sagatavota jauna globālo tehnoloģiju tendenču mobilā aplikācija visiem plašāk lietotajiem viedtālruņu modeļiem. Lejupielādēt LMT Tehnoloģiju Tendenču aplikāciju iespējams, App Store vai Android Market meklētājā ievadot LMT Tehnoloģiju Tendences. Savukārt Symbian aplikācijas lejupielāde: http://83.145.198.29/opencms/moresweden/Trends/download/LMT-LV/index.html

   LMT Tehnoloģiju Tendenču aptauju iespējams aizpildīt no 25. augusta līdz 23. septembrim.

   Dalīties ar saiti