Palīdzība

   2011. gada 13. aprīlis

   LMT šogad jau uzstādījis 110 jaunas 3G stacijas

   Šī gada pirmajā ceturksnī LMT uzstādījis 110 jaunas 3G stacijas visā Latvijā, tā turpinot intensīvi modernizēt jaunās paaudzes sakaru tīklu. Pašlaik ātrgaitas 3G tīkla pārklājums sasniedzis 80%, bet līdz gada beigām tas būs pieejams vairāk nekā 90% Latvijas teritorijas.

   LMT viceprezidents Ingmārs PūķisLMT kā nozares līderis, kas gadu no gada ir investējis tīkla pilnveidošanā un attīstībā visvairāk līdzekļu, pašlaik ik mēnesi uzstāda vairāk nekā 30 jaunas 3G stacijas visā Latvijā, tā turpinot nodrošināt kvalitatīvākos komunikāciju pakalpojumus saviem klientiem.

   Modernā 3G mobilo sakaru tehnoloģija ļauj LMT tīklā sasniegt datu pārraides ātrumu līdz pat 42 megabitiem sekundē. Tas ir platjoslas interneta risinājumiem līdzvērtīgs ātrums, un tādējādi mobilo sakaru tīklu var ērti izmantot arī kā bezvadu interneta pieslēgumu savam portatīvajam vai galddatoram. LMT piedāvā interneta pieslēgumu datoram par fiksētu maksu – pat tikai 5 lati mēnesī. Šogad ieviests arī jauns piedāvājums – Ģimenes un Biznesa komplekti, kuros par izdevīgu cenu ir apvienoti trīs ikdienā biežāk izmantotie un iedzīvotājiem būtiskākie telekomunikāciju pakalpojumi – internets, mājas telefons un mobilās sarunas. Komplektam ir fiksēta mēneša maksa, kas iekļauj noteiktu minūšu skaitu zvaniem uz Lattelecom un LMT tīkla numuriem, noteiktu datu apjomu interneta patēriņam, neierobežotas sarunas līdz pat 6 LMT klientiem savstarpēji, kā arī nepieciešamo gala ierīču izmaksas. Turklāt komplektā ietilpstošais rūteris ļauj vienu interneta pieslēgumu vienlaicīgi izmantot vairākiem datoriem.

   LMT ir lielākais mobilo sakaru operators Latvijā ar plašāko tīkla pārklājumu un LMT mobilais internets ir pieejams visā tīkla pārklājuma zonā, kas ir 99% Latvijas teritorijas. Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši gandrīz 300 miljonus latu, turklāt katru gadu LMT iegulda mobilo sakaru tīkla attīstībā ievērojami vairāk līdzekļu nekā konkurenti. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. Šogad LMT palielinājis investīcijas līdz 18 miljoniem latu. Savukārt 20 gadu laikā LMT valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 350 miljonus latu un dividendēs, tai skaitā pastarpināti, vairāk nekā 215 miljonus latus. Kā augsts novērtējums LMT darbam, pērn saņemti arī virkne apbalvojumu. LMT jau otro gadu ir Reputācijas topa līderis valstī un atrodas Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu topa virsotnē. Pēdējo gadu laikā LMT ir arī Latvijas iekārojamāko darba devēju topa virsotnē.

   Dalīties ar saiti