Palīdzība

   2013. gada 4. aprīlis

   LMT sadarbībā ar pilsētu pašvaldībām uzsāk projektu konkursu LMT Latvijai

   No 4.aprīļa Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar astoņām Latvijas pašvaldībām uzsāk projektu konkursu LMT Latvijai. LMT finansē konkursu ar mērķi sniegt atbalstu pilsētām un to iedzīvotājiem sociāli nozīmīgu projektu un pasākumu īstenošanā.

   „Katrs sasniegums sākas ar domu cilvēka prātā. Realizēta doma rada vērtību un gandarījumu, pārējais ir nemateriāli sapņi un ilūzijas. Latviju attīstīs cilvēki – darītāji. Vēlamies dot viņiem iespēju realizēt savas idejas, attīstīt savu pilsētu un mūsu Latviju kopā,” stāsta LMT prezidents Juris Binde.

   Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas pilsētās un atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas savu pilsētu sabiedriskās dzīves izaugsmei, īpaši atbalstot vides uzlabošanas projektus, projektus ar plašu sabiedrības iesaisti un aktīva dzīvesveida popularizēšanu. Katras pilsētas pašvaldība nosaka prioritārās jomas, kas aktuālas tieši viņu pilsētai un tās iedzīvotājiem.

   Projektu konkurss LMT Latvijai notiek jau otro reizi, un šogad tajā piedalīsies astoņu pilsētu pašvaldības - Jelgava, Liepāja, Valmiera, Ventspils, Daugavpils, Jēkabpils, Kuldīga un Rēzekne. 4.aprīlī sāksies projektu iesniegšana konkursam Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī, kur projektu realizētājiem būs iespēja iegūt finansējumu vai līdzfinansējumu vairāku tūkstošu latu apmērā. Daugavpilī, Jēkabpilī, Kuldīgā un Rēzeknē projektu konkurss LMT Latvijai norisināsies rudenī.

   Lai piedalītos konkursā Jelgavā, Liepājā, Valmierā vai Ventspilī, līdz 3. maijam pilsētu pašvaldībās jāiesniedz projekta pieteikums. Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un pilsētu pašvaldību žūrijas, izvirzot līdz 20 atbilstošākos projektus. Savukārt, otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteikts iedzīvotāji, balsojot elektroniski pilsētas interneta mājas lapā. LMT klientiem būs iespēja balsot arī portālā m.lmt.lv un ar īsziņas palīdzību. Ar detalizētiem projektu konkursa noteikumiem, tā gaitu un rezultātiem var iepazīties katras pilsētas pašvaldības mājas lapā.


   Dalīties ar saiti