Palīdzība

   2005. gada 23. novembris

   LMT piedāvā trīs jaunus pieslēguma veidus

   No 23. novembra LMT piedāvā trīs jaunus pieslēguma veidus: Formula 8, Formula 18 un Formula 28. Formulai nav ne abonēšanas, ne savienojuma maksas un ir noteikta mēneša maksa LMT pakalpojumu lietošanai.

   Pieslēgums Formula ļauj abonentam pašam izvēlēties mēneša maksu - Ls 8, Ls 18 vai Ls 28. Formulas izvēlētajā summā ietilpst maksa par sarunām, īsziņām, datu pārraidi. Ja par LMT pakalpojumu lietošanu mēnesī iztērē vairāk par Formulas maksu, tad jāmaksā visa iztērētā summa. Savukārt, ja iztērē mazāk par Formulas maksu, tad jāmaksā visa Formulas maksa.

   Ar Formulu var saņemt zvanus, zvanīt uz jebkuru tālruņa numuru Latvijā, veikt starptautiskos zvanus, izmantot īsziņu un datu pārraides iespējas. Formulai ir īpaši izdevīgi tarifi zvaniem LMT tīklā. LMT Atlaižu programmas dalībniekiem tarifs LMT tīklā samazinās atbilstoši abonenta atlaižu līmenim.

   Formula sniedz viesabonēšanas iespējas gandrīz visās Eiropas valstīs, kā arī Ēģiptē, Turcijā un Tunisijā.

   Līdz 2006. gada 31. janvārim jauns pieslēgums vai esošā pieslēguma maiņa uz Formula 8, Formula 18 vai Formula 28 ir bez maksas. Formulu var pieslēgt jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie LMT dīleriem.

   2005. gada 1. novembrī LMT klientu skaits bija 849 181, tas ir gandrīz 37% valsts iedzīvotāju. LMT sakaru tīkls nodrošina pārklājumu 97.46% iedzīvotāju un 98.18% Latvijas teritorijas.

   Dalīties ar saiti