Palīdzība

   1999. gada 22. septembris

   LMT piedalīsies starptautiskajā telekomunikāciju izstādē TELECOM' 99

   Uzņēmums "Latvijas Mobilais Telefons" piedalīsies starptautiskajā telekomunikāciju izstādē TELECOM 99, kas no 9. līdz 17. oktobrim notiks Ženēvā un ko organizē respektablākā starptautiskā telekomunikāciju organizācija ITU (The International Telecommunication Union).

   Starptautiskās telekomunikāciju izstādes notiek kopš 1971. gada reizi četros gados un pēc to vērienīguma un nozīmes tiek dēvētas par telekomunikāciju olimpiādi. Tajā savus sasniegumus un nākotnes projektus, reizēm vispārdrošākos, demonstrē pasaules vadošie telekomunikāciju operatori, iekārtu ražotāji, datoru un informatīvo sistēmu kompānijas un citas ar šo nozari saistītas firmas. TELECOM 99 piedalīsies 1102 eksponenti no vairāk nekā 50 pasaules valstīm, kuru ekspozīcijas tiks izvietotas 1133 stendos 65 000 kvadrātmetru platībā. Plānots, ka izstādi apmeklēs vairāk nekā 200 000 cilvēku. Preses centrā strādās vairāk nekā 3000 žurnālistu.

   "Uzskatām, ka mūsu valsts uzņēmuma līdzdalība šādā nozīmīgā starptautiskā pasākumā palīdz veidot priekšstatu par Latviju kā valsti ar modernām tehnoloģijām un, galvenais, mūsdienīgi domājošiem un strādājošiem cilvēkiem," teica LMT ģenerāldirektors Juris Binde. ""Latvijas Mobilais Telefons" starptautiskajā telekomunikāciju izstādē TELECOM piedalīsies otro reizi (pirmā bija 1995. gadā) un būs vienīgais pārstāvis no Baltijas valstīm šajā reprezentablajā pasākumā."

   "Latvijas Mobilā Telefona" stendu izstādei TELECOM 99 veidojusi reklāmas aģentūra "Bulterjers". "Ar "Latvijas Mobilo Telefonu" esam sadarbojušies jau iepriekš, divus gadus pēc kārtas veidojot šī uzņēmuma stendus izstādei "Baltic IT&T". Tāpēc jauno projektu veidot bija reizē vieglāk, jo esam pazīstami ar uzņēmuma darbības specifiku, un reizē arī grūtāk, jo jāpiedalās ļoti respektablā starptautiskā izstādē, kas uzliek lielu atbildību," pastāstīja reklāmas aģentūras "Bulterjers" direktors Jānis Ozers. Stenda koncepcijas ideja pieder viņa dzīvesbiedrei dizainerei Vinetai Ozerei, Jānis tālāk attīstījis ekspozīcijas tehnisko risinājumu.

   J. Ozers: "Iekārtojot stendu, kā dominējošās izvēlējāmies divas tēmas: Latvija kā valsts, kas atrodas pie Baltijas jūras un kas vieno to ar visu Eiropu, un Latvija kā zeme, kurā strādā "Latvijas Mobilais Telefons", kas nodrošina sakarus tiem ārzemniekiem, kas ierodas Latvijā, un mūsu valsts iedzīvotājiem ārpus savas valsts. Stendā tiks demonstrēti arī videomateriāli gan par Latviju kā valsti, gan par LMT, no pakalpojumiem īpaši akcentējot īsziņu pakalpojumu, kas LMT attīstības līmeņa un iespējām ir ne vien samērojams ar ekonomiski attīstītākajām Eiropas valstīm, bet dažkārt arī pārspēj tās."

   Dalīties ar saiti