Palīdzība

   2017. gada 15. marts

   LMT paplašina viedtelevīziju un iekļauj MTG kanālus

   Latvijas Mobilā Telefona (LMT) Mājas viedtelevīzijā par trešdaļu ir paplašināts pieejamo lietotņu klāsts, iekļauti MTG kanāli (TV3, TV6, LNT, Kanāls 2 un 3+) un tuvākā mēneša laikā tiks ieviestas arī arhīva un ieraksta iespējas.

   LMT ir pirmais un joprojām vienīgais, kas Latvijā piedāvā viedtelevīziju. Tas ir jauns TV standarts, kas paver iespēju visplašākajam izklaides saturam televizorā. Skatītājs vairs nav atkarīgs no operatora piedāvājuma, bet pats var izvēlēties sev interesējošo saturu no plašā lietotņu klāsta. Tie ir ne tikai TV kanāli, filmas un seriāli, bet arī mūzika un spēles, kā arī citas mājas izklaides centra iespējas.

   „Tāpat kā kādreiz viedtālruņi izmainīja priekšstatu par to, kas ir telefons, tagad viedtelevīzija ļaus izbaudīt visu uz ko patiesībā ir spējīgs gandrīz jebkurš mājas televizors,” norāda LMT prezidents Juris Binde. „LMT viedtelevīzijas iekārta ļauj pārvērst televizoru par lielu viedtālruni, kurā ir tūkstošiem lietotņu un arī tradicionālais TV saturs. Viedtelevīzijas ieviešana jau ir mainījusi TV tirgu Latvijā. Līdz ar izklaides satura attīstību visā pasaulē tā sniegs vēl nebijušas iespējas TV skatītājiem izvēlēties pašam jebkuru saturu, ko gribas skatīties.”

   Tagad viedtelevīzijā pieejami visi populārākie kanāli latviešu valodā, tai skaitā arī LMT Straume TV kanāls, kā arī vairāki latviskoti ārzemju kanāli un plašs klāsts ar filmām un seriāliem dublētiem vai ar subtitriem latviešu valodā. Ekskluzīvi LMT Mājas viedtelevīzijas klientiem pieejams arī bērnu kanāls Kidzone+ latviešu valodā, kā arī papildu filmu un multfilmu piedāvājums mazajiem skatītājiem. Tāpat jebkuram Latvijas satura radītājam ir iespēja izveidot un izvietot savas lietotnes LMT viedtelevīzijā.

   LMT Mājas viedtelevīzija darbojas LMT 4G tīklā un to iespējams pieslēgt pie lielākās daļas televizoru, pievienojot tam viedtelevīzijas iekārtu. Interesentiem ir arī iespēja pieteikties LMT Mājas viedtelevīzijas 14 dienu bezmaksas izmēģinājumam - vairāk informācijas par pieteikšanos: https://www.lmt.lv/lv/tv.


   Dalīties ar saiti