Palīdzība

   2019. gada 25. aprīlis

   LMT palielina apgrozījumu un attīsta eksporta produktus

   Viedtelevīzijas attīstība, jaunupakalpojumu ieviešana un mobilo datu patēriņa pieaugums ir ļāvis LMT 2019. gadapirmajā ceturksnī kāpināt apgrozījumu līdz 52,6 miljoniem eiro. Tas ir par 6 %vairāk, salīdzinot ar 2018. gada pirmo ceturksni. 

   “Pārdomātauzņēmuma stratēģija ieguldījumiem tīkla kapacitātes, jaudas palielināšanā irattaisnojies – mobilo datu pārraide LMT tīklā ir pieaugusi par vairāk nekāpiekto daļu, un mēs turpināsim attīstīt mobilā interneta pieejamību, tostarpstrādājam pie 5G ieviešanas. LMT klienti, saskaņā ar Tefficient datiem, irtrešajā vietā pasaulē mobilo datu patēriņa apjomā. Strauji aug arī LMT Mājasviedtelevīzija, kur līdz ar pasaules klases izklaides saturu mēs piedāvājam arīoriģinālraidījumus, turklāt jau rudenī pie skatītājiem nonāks pirmais LMTseriāls. Ne velti LMT Mājas viedtelevīzija tika novērtēta arī ārpusLatvijas ar nomināciju prestižajai GlobalMobile Awards 2019 balvai divās kategorijās kopā ar tādiem nozaresflagmaņiem kā Deutsche Telekom, Ericsson,Telia, Huawei un citāmstarptautiskām kompānijām,” uzsver Juris Binde, LMT prezidents.

   Sekojotnozares tendencēm, LMT eksporta īpatsvars nākotnē varētu pieaugt līdz pat 30%uzņēmuma apgrozījuma. Tas iespējams, pateicoties 5G ienākšanai un LMT inovācijuprojektiem. FebruārīLMT jau otro reizi piedalījās pasaulē vadošajā mobilo tehnoloģiju izstādē Mobile World Congress Barselonā, kurapmeklētājus un potenciālos partnerus iepazīstināja ar jaunākajām tehnoloģijuinovācijām dronu, viedās pilsētvides un inteliģentā transporta, lietu internetaun drošības jomās.

   2019.gadā LMT turpinās 5G tīkla infrastruktūras sagatavošanu, jaunu 5G bāzes stacijuuzstādīšanu un 5G prototīkla izveidi. Jau šobrīd tīklā ir vairāk nekā 180darbam ar 5G gatavas bāzes stacijas un to skaits turpina pieaugt, jo biznesaklienti jau sāk skaidrāk apzināties šīs tehnoloģijas izmantošanas priekšrocībasun gatavo uz 5G balstītus pakalpojumus. Lai nodrošinātu kvalitatīvus un drošusmobilos sakarus, izmantojam Nokia sakaru tīkla infrastruktūru un pēc vairākudarbības rādītāju kopuma Nokia atzinusi LMT tīklu kā vienu no labākajiempasaulē.

   2019.gadapirmajā ceturksnī par 8,7% palielinājusies LMT rentabilitāte (EBITDA*),sasniedzot 17,5 miljonus eiro. LMT apgrozījums 2019. gada pirmajāceturksnī ir 52,6 miljoni eiro, kas ir par 3 miljoniem eiro vairāk, nekā2018. gada pirmajā ceturksnī.

   *EBITDA – peļņa pirms procentu, nodokļu,nolietojuma un amortizācijas atskaitījumiem.


   Dalīties ar saiti