Palīdzība

   2012. gada 18. janvāris

   LMT nostiprina Latvijas iekārotākā darba devēja tēlu

   Latvijas Mobilais Telefons (LMT) šogad atzīts par iekārotāko darba devēju Latvijā, noskaidrots Working Day aptaujā. Augstais novērtējums ir 20 gadu veiksmīgas darbības rezultāts, kas LMT iekārotāko darba devēju virsotnēs ierindojis jau piekto gadu pēc kārtas.

   LMT prezidents Juris Binde Reitingi un aptaujas nav uzņēmuma pašmērķis. Augstais iedzīvotāju novērtējums ir apliecinājums pārdomātai un mērķtiecīgai uzņēmuma darbības stratēģijai 20 gadu garumā. Par visaugstāko vērtību darba devēja un darba ņēmēja attiecībās uzskatām savstarpēju cieņu un uzticēšanos, tāpēc LMT saviem darbiniekiem vienmēr ir garantējis drošu, kvalitatīvu darba vidi, kas sekmē profesionālo izaugsmi un teicamu darba rezultātu.

   LMT ir ilggadējs Uzņēmuma Reputācijas Topa līderis un Mīlētākais telekomunikāciju zīmols Latvijā. 2011. gada Uzņēmumu Reputācijas topā LMT ieguvis arī augstāko novērtējumu kā uz nākotni orientētākais uzņēmums Latvijā. LMT prezidents Juris Binde Latvijas labāko uzņēmuma vadītāju topā ierindojas augstajā 3.vietā.

   LMT šobrīd strādā vairāk kā 400 darbinieku, nodrošinot augstākās kvalitātes mobilo sakaru pakalpojumus un klientu servisu visā Latvijā. LMT 20 pastāvēšanas gadu laikā izveidojusies virkne tradīciju, kas veido iekšējo vidi uzņēmumā. Ikvienam darbiniekam tiek nodrošinātas sociālās garantijas un bonusi, dažādas apmācības. Tāpat darbinieku saliedēšanai un komandas garam regulāri tiek rīkoti dažādi pasākumi, piemēram, „Lielā Talka” Rīgas Zooloģiskajā dārzā, slēpojums apkārt Alaukstam, piedzīvojumu sacensības „Mobilā misija”, labdarības akcijas, kā arī regulāras tikšanās ar LMT atbalstīto projektu dalībniekiem – Latvijā pazīstamiem sportistiem, kultūras un mākslas darbiniekiem u.c.

   LMT ir lielākais mobilo sakaru operators Latvijā ar plašāko tīkla pārklājumu un LMT mobilais internets ir pieejams visā tīkla pārklājuma zonā, kas ir 99% Latvijas teritorijas. Pašlaik ātrgaitas 3G tīkla pārklājums sasniedzis 90% Latvijas teritorijas.

   Šogad LMT atzīmē savas pastāvēšanas 20. gadadienu. Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši gandrīz 300 miljonus latu, turklāt katru gadu LMT iegulda mobilo sakaru tīkla attīstībā ievērojami vairāk līdzekļu nekā konkurenti. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. 2011. gadā LMT investīcijas infrastruktūrā veidoja 18 miljonus latu. Savukārt 20 gadu laikā LMT valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 350 miljonus latu un dividendēs, tai skaitā pastarpināti, vairāk nekā 215 miljonus latus. Kā augsts novērtējums LMT darbam, pērn saņemti arī virkne apbalvojumu. LMT jau trešo gadu ir Uzņēmumu Reputācijas topa augšgalā un atrodas Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topu virsotnē.

   Dalīties ar saiti