Palīdzība

   2015. gada 23. marts

   LMT Latvijai – lai Tavas idejas pārvēršas darbos!


   Izsludinām pieteikšanos projektu konkursa LMT LATVIJAI jaunajam posmam! Šoreiz sadarbība plānota ar sešām Latvijas pilsētām – Cēsīm, Madonu, Dobeli, Roju, Skrundu un Iecavu, kā arī Daugavpils novadu, tāpēc nekavējies un līdz 23. aprīlim iesniedz sava projekta ideju, kas ļaus uzlabot Tava novada un visu novadnieku dzīvi.
    
   Ikviens Cēsu, Madonas, Dobeles, Rojas, Skrundas, Iecavas, kā arī Daugavpils novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuru deklarētā vai juridiskā adrese ir konkrētajā pilsētā vai novadā, pašvaldībā var iesniegt projekta pieteikumu. LMT Latvijai jaunajā posmā piedalās arī Viesīte, kura nopelnīja LMT atbalstu, uzvarot TV viedspēlē Ciemos. Pavisam drīz tur tiks realizēti vairāki sabiedrībai nozīmīgi projekti.

   Konkursa uzvarētāji var saņemt no 500 līdz 2000 eiro finansējumu vai līdzfinansējumu. Ar detalizētiem projektu konkursa noteikumiem var iepazīties sadaļā LMT Latvijai, kā arī konkrētās pilsētas pašvaldības mājas lapā. Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un pilsētu pašvaldību žūrija, taču otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks tikai iedzīvotāji, balsojot elektroniski LMT mājaslapā vai aizpildot balsošanas anketas pašvaldībās. LMT klientu ērtībai piedāvājam balsot arī ar īsziņas palīdzību!

   Kopš 2011. gada visā projektu konkursa realizācijas laikā kopumā īstenoti vairāk nekā 80 nozīmīgi projekti. Realizēti projekti 16 Latvijas pilsētās un novados: Liepājā, Valmierā, Daugavpilī, Jelgavā, Ventspilī, Jēkabpilī, Kuldīgā, Rēzeknē, Preiļos, Saldū, Talsos, Tukumā, Bauskā, Līvānos, Ogrē un Valkā. Projektu konkursa ietvaros labiekārtotas novadu teritorijas, sakopti vides objekti, pilnveidotas un dažādotas sporta, izglītības, kultūras un citas iespējas, rīkoti pasākumi un sacensības, kā arī īstenotas citas iniciatīvas.

   "Veiksmīga Latvijas izaugsme iespējama tikai tad, ja mēs katrs uzņemsimies atbildību par savu valsti, novadu, pilsētu un tuvākajiem. Reizēm vajag tikai mazliet, lai savas idejas pārvērstu darbos. LMT priecājas par katru, kurš uzdrīkstas un dara, tāpēc esam patiesi gandarīti, ka arī šogad varam atbalstīt iedzīvotājus, kuri vēlas uzlabot dzīvi savā pilsētā vai novadā,” uzsver LMT prezidents Juris Binde.

   Dalīties ar saiti