Palīdzība

   2009. gada 11. novembris

   LMT klientiem vēl plašākas interneta izmantošanas iespējas

   Latvijas Mobilais Telefons savās bāzes stacijās sācis izmantot 900 megahercu (MHz) frekvenču diapazonu UMTS ātrgaitas HSDPA mobilās datu pārraides tīkla paplašināšanai. Tas ļaus nodrošināt iespējami vairāk LMT klientus ar ātrāku mobilo internetu ievērojami īsākā laikā.

   LMT prezidents Juris Binde: „Esam jau uzstādījuši 20 UMTS bāzes stacijas, kas darbojas 900 MHz frekvenču diapazonā. Tas paplašina mūsu klientu iespējas, izmantojot LMT kvalitatīvos pakalpojumus, tāpēc investīcijas tīkla attīstībā joprojām ir LMT prioritāte. Kā tirgus un tehnoloģiju līderis LMT lepojas ar plašāko mobilo sakaru tīklu Latvijā, tai skaitā nodrošinot arī plašāko ātrgaitas mobilā interneta tīkla pārklājumu, izmantojot HSDPA tehnoloģiju.”

   Ātrgaitas mobilā interneta bāzes stacijas, kas darbojas 900 MHz frekvenču diapazonā, uzstādītas Engurē, Sabilē, Valdemārpilī, Jaunsātos, Cesvainē, Dundagā, Stendē, Rendā, Kaltenē, Pitragā, Apšuciemā, Gaiziņkalnā, Sēmē, Bērzciemā, Ģipkā, Remtē, Rudzātos, Melnsilā, Uguņciemā, Ģibzdē.

   Mobilo sakaru tīkls arvien plašāk tiek izmantots, lai ar mobilo tālruni vai datoru piekļūtu internetam. Tas ir ērts risinājums, jo mobilais internets ir pieejams visā LMT telekomunikāciju tīkla pārklājuma zonā, kas ir vairāk nekā 99% Latvijas teritorijas. Turklāt palielinoties datu pārraides ātrumam ievērojami palielinās gan mobilā interneta lietotāju skaits, gan arī izmantotais datu pārraides apjoms.

   LMT ir izveidojis vienu no modernākajiem mobilo telekomunikāciju tīkliem Eiropā un turpina investēt tīkla attīstībā, lai klientiem nodrošinātu modernus un drošus pakalpojumus augstā kvalitātē. Kopējie LMT kapitālieguldījumi pārsniedz 250 miljonus latu. Tas ir ievērojami vairāk nekā pārējiem Latvijas mobilo sakaru operatoriem un nodrošina LMT tehnoloģiju un kvalitātes līdera statusu.

   Dalīties ar saiti