Palīdzība

   2022. gada 16. marts

   LMT klientiem 5G internets pieejams arī Apple viedtelefonos

   Pabeidzot ilgstošu testēšanas periodu un Apple uzsākot nodrošināt tehnisko atbalstu 5G lietojumam iPhone viedtālruņos, LMT klientiem, kuri lieto Apple ierīces iPhone 13, iPhone 12 un iPhone SE (trešās paaudzes modeli), kļuvis pieejams 5G internets. Ar vairāk nekā 120 bāzes stacijām visā Latvijā LMT nodrošina plašāko 5G datu pārraides pārklājumu. 

   “Pēdējos gadus mērķtiecīgi esam attīstījuši 5G tīkla infrastruktūru visā Latvijā, lai, tiklīdz tehnoloģiju ražotāji savās ierīcēs nodrošina iespēju izmantot 5G plašā mērogā, mūsu klientiem būtu pieejams stabils, visaptverošs nākamās paaudzes datu pārraides tīkls un klienti 5G priekšrocības varētu baudīt nekavējoties. Jaunu tehnoloģiju ieviešana nav īstermiņa aktivitāte, tas ir plānveidīgs darbs, tālredzīgi lūkojoties nākotnē un izsverot, kas sabiedrībai būs nepieciešams un būtisks pēc vairākiem gadiem. Tāpēc arī šobrīd turpinām investēt ne tikai tīkla attīstībā, bet arī jaunu, 5G balstītu inovatīvu tehnoloģiju izstrādē,” norāda LMT prezidents Juris Binde. 

   Lai savu iPhone viedtālruni varētu pieslēgt LMT 5G tīklam, klientam jāveic ierīces programmatūras atjauninājums, uzinstalējot iOS 15.4, kā arī izmaiņas iestatījumos: Settings > Mobile Data > Mobile Data Options > Voice & Data > 5G Auto. Kā arī pēc tam jāsūta īsziņa 5G uz numuru 1688.

   Šobrīd 5G datu pārraide pieejama šādiem iPhone modeļiem: iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone SE (3. paaudze), iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro un iPhone 12 Pro Max. 5G internetu iPhone viedtālruņos LMT tīklā var lietot gan priekšapmaksas, gan pēcapmaksas pakalpojumu klienti. 

   Dalīties ar saiti