Palīdzība

   2010. gada 27. maijs

   LMT jau otro gadu ir uzņēmums ar labāko reputāciju Latvijā

   Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas Mobilais Telefons ir izpelnījies līdera statusu un saņēmis visaugstāko vērtējumu Uzņēmumu reputācijas topā.

   Latvijas Mobilā Telefona prezidents Juris Binde: “Pagājušā gadā iegūtā pirmā vieta Uzņēmumu reputācijas topā uzlika lielu atbildību – mums bija jāstrādā vēl labāk, vēl gudrāk un vēl stratēģiskāk. Mēs varam lepoties, ka izaicinājumu pilnajos apstākļos, ko radījusi pasaules finanšu krīze un Latvijas iekšējie sociālekonomiskie procesi, mums ir izdevies augsto vērtējumu saglabāt. Tas nozīmē, ka esam strādājuši labi, esam gājuši līdzi laikam un domājuši ne tikai par uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem, bet arī par citiem faktoriem, kas ietekmē uzņēmuma reputāciju.”

   Kā norāda topa veidotāji, LMT veiksmes atslēga ir spēja uzturēt ātrumu un pielāgoties tirgum. „Neskatoties uz savu lielumu, pēdējo gadu laikā uzņēmums izdarījis pietiekami straujas un precīzas kustības, kā arī veiksmīgi izmantojis savu šarmu un iedzīvotāju mīlestību, lai veiksmīgi adaptētos gan nozares dinamikai, gan krīzes jaunradītajiem spēles noteikumiem. Tās ir labākās īpašības, kas nepieciešamas jebkuram topa spices uzņēmumam,” norādīja Uzņēmumu reputācijas topa pasākuma vadītājs Haralds Burkovskis.

   Šogad LMT ir bijis pionieris daudzās jomās un piedāvājis iedzīvotājiem un uzņēmējiem jaunus produktus un pakalpojumus. Īpaši jāatzīmē LMT loma mobilā interneta attīstībā Latvijā. LMT klientiem mobilais internets ir pieejams visā LMT tīkla pārklājuma zonā, kas ir vairāk nekā 99% Latvijas teritorijas, tai skaitā vairāk kā 40% teritorijas pieejams ātrgaitas mobilo sakaru tīkls. Lai nodrošinātu ērtāku un pieejamāku mobilā interneta lietošanu, LMT abonentiem un O!Kartes lietotājiem Latvijā tagad piedāvājam iespēju izmantot mobilo internetu par zemu un fiksētu maksu. Rezultātā interneta lietotāju skaits telefonā ir pieaudzis ļoti strauji un sasniedz gandrīz pusi no LMT kopējā klientu skaita.

   LMT ir lielākais mobilo sakaru operators Latvijā ar plašāko tīkla pārklājumu, kas nodrošina ērtu piekļuvi modernajiem LMT pakalpojumiem arī reģionos. Augsto kvalitāti LMT spēj nodrošināt, pateicoties lielām investīcijām tīkla attīstībā, jo LMT iegulda ievērojami vairāk nekā konkurenti. Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi pārsnieguši 250 miljonus latu. Tīkla attīstība turpinās, un par nozīmīgām investīcijām liecina arī fakts, ka pagājušajā gadā vidēji katru nedēļu tika uzcelta jauna LMT bāzes stacija.

   Dalīties ar saiti