Palīdzība

   2010. gada 19. augusts

   LMT izdalījis vairāk nekā 7000 bezmaksas pirmklasnieku telefonus

   Līdz šodienai LMT bezmaksas pirmklasnieku telefonus ar O!Kartes komplektu saņēmušas jau vairāk nekā 7000 ģimenes. Atsaucoties Latvijas Mobilā Telefona aicinājumam, pirmklasnieku ģimenes atnesušas jau vairāk nekā 9000 grāmatas, ko dāvināt citiem bērniem, jo daudzi apmaiņā pret telefonu dāvina vairāk kā vienu grāmatu.

   Līdz pat 12. septembrim 1. klašu skolēni un viņu vecāki var doties uz LMT dīleru tīkliem visā Latvijā, lai saņemtu mobilos telefonus Samsung GT-E2121 un O!Kartes komplektus. Tāpat kā pagājušajā gadā apmaiņā pret telefonu lūdzam atnest simbolisku dāvanu – grāmatu, kas savukārt iepriecinās kādu citu Latvijas bērnu.

   LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis Mobilais telefons noteikti atvieglos skolas gaitu uzsākšanu. Vecāki un mazais skolnieks varēs justies droši, jo mobilais telefons ļaus viņiem sazināties jebkurā brīdī un vietā, nodrošinot bērnam tik nepieciešamo ģimenes atbalsta sajūtu.

   Ņemot vērā pagājušā gada pozitīvo pieredzi, kad kopumā visā Latvijā mobilos telefonus saņēma 15 000 pirmklasnieku un tika savāktas 25 000 grāmatas, LMT ir parūpējies, lai arī šogad mobilos telefonus varētu saņemt visi mazie skolnieki. Lai to iegūtu vecākiem ir jāņem topošā skolnieka dzimšanas apliecība un jādodas uz LMT dīleru tīkliem, kas darbojas visā Latvijā.

   Samsung GT - E2121 telefons aprīkots ar visām pirmajam telefonam nepieciešamajām funkcijām. Telefonam ir iebūvēta FM radio antena, kas nodrošina radio klausīšanos bez austiņām. Šis modelis piedāvā arī failu vai kontaktu pārsūtīšanas iespējas ar Blue tooth palīdzību, kā arī mūzikas failu atskaņošanu un uzglabāšanu micro SD kartē.

   Savukārt pirmklasnieku vecākiem jau sesto gadu LMT piedāvās saņemt 50% atlaidi abonēšanas maksai un zvaniem LMT tīklā. Nepieciešams tikai pieslēgt pakalpojumu „Pirmklasnieks”, ko var izdarīt bez maksas jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie kāda no LMT dīleriem (http://www.lmt.lv/lat/dileri).

   Pērn savāktās grāmatas tika dāvātas Latvijas maznodrošināto ģimeņu bērniem, internātskolām un bērnu namiem, kā arī lauku bibliotēkām un pansionātiem utt. Lai pirmklasnieku un viņu vecāku atnestās grāmatas arī šogad saņemtu tie, kam tās visvairāk vajadzīgas, LMT aicina pieteikties organizācijas un iestādes, kuras labprāt vēlētos saņemt grāmatas.

   Dalīties ar saiti