Palīdzība

   2018. gada 14. decembris

   LMT integrē savā struktūrā meitas uzņēmumu ZetCom

    

   Latvijas Mobilais Telefons (LMT) veic meitas uzņēmuma, mobilo pakalpojumu sniedzēja ZetCom integrāciju LMT struktūrā. Tās mērķis ir uzlabot ZetCom klientu pieredzi, paplašinot tiem pieejamo mobilo datu pakalpojumu un iekārtu klāstu, kā arī sniedzot daudzveidīgāku apkalpošanu atbilstoši nozares attīstības tendencēm.
    
   Pakāpeniska ZetCom funkciju iekļaušana LMT infrastruktūrā turpinājusies kopš 2010. gada pēc tam, kad LMT iegādājās 100 % ZetCom daļu. ZetCom jau iepriekš pakalpojumu nodrošināšanai izmantoja LMT mobilo sakaru infrastruktūru.
    
   “Šis ir likumsakarīgs solis, lai visiem LMT grupas klientiem nodrošinātu vienlīdz plašus un kvalitatīvus pakalpojumus. Tagad Amigo klienti papildus mobilajiem balss un interneta pakalpojumiem varēs saņemt tādus pieprasītus pakalpojumus kā LMT internetu mājai, viedtelevīziju un plašāku viedtālruņu izvēli,” uzsver ZetCom Padomes priekšsēdētājs un LMT valdes loceklis Alfs Janevics. “Daudzveidīgu mobilā interneta pakalpojumu pieejamība atbilst Latvijas interneta patēriņa tendencēm, kur mobilā interneta īpatsvars jau tagad ir ap 70 % no platjoslas tehnoloģijām, liecina SPRK dati,” turpina Janevics.
    
   ZetCom klientiem nodrošina pamata balss un mobilo datu pakalpojumus, izmantojot Amigo zīmolu. Uzņēmuma integrācija LMT ir ilgstoša procesa noslēgums, ņemot vērā nepieciešamību ikvienam LMT grupas klientam nodrošināt vienlīdz plašu pakalpojumu klāstu un servisa līmeni.

   Klientiem nav jāveic nekādas papildu darbības un pakalpojumi tiek turpināti nodrošināt tāpat kā ierasts, jo LMT uzņemsies visas ZetCom saistības un klientu apkalpošanu. Vienlaicīgi ZetCOM klientiem pakāpeniski tiks paplašināts sniegto pakalpojumu klāsts un iespējas.

   LMT paziņojums kreditoriem (PDF, 101.23 KB)
   LMT announcement to creditors (PDF, 97.82 KB)

   Dalīties ar saiti