Palīdzība

   2009. gada 18. augusts

   LMT dāvinātajiem telefoniem liela pirmklasnieku atsaucība

   Jau pirmajā dienā vairāk nekā 1000 pirmklasnieku tikuši pie LMT dāvinātajiem mobilajiem telefoniem. Atsaucība ir ļoti liela, un bērni nāk pēc telefona arī saģērbušies savu mīļāko pasaku varoņu tērpos un līdzi nes pat vairākas grāmatas, ko dāvināt maznodrošinātiem bērniem.

   No 17. augusta līdz 30. septembrim Latvijas Mobilais Telefons dīleru veikalos visā Latvijā ikvienam pirmklasniekam ir iespēja bez maksas saņemt mobilo telefonu ar OKartes komplektu. Apmaiņā pret to LMT aicina pirmklasnieku atnest līdzi kādu grāmatu, kuru viņš gribētu dāvināt maznodrošinātiem bērniem ģimenēs un bērnunamos.

   Dvīņi Roberts un Edgars ar tēti Gintu bija vieni no pirmajiem, kas saņēma LMT dāvinātos telefonus. „Esmu priecīgs, ka viņiem tagad būs telefons, jo tā tiešām ir drošības sajūta, ka jebkurā brīdī varēšu ar viņiem sazināties un puikas varēs man piezvanīt. Paldies LMT par šādu dāvanu!” priecājās dvīņu tētis.

   Jāpiebilst, ka pirmklasnieku vecākiem LMT jau piekto gadu piedāvā saņemt 50% atlaidi zvaniem LMT tīklā un abonēšanas maksai. Nepieciešams tikai pieslēgt pakalpojumu „Pirmklasnieks”. To var izdarīt bez maksas no 1. septembra līdz 31. maijam jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie LMT dīleriem. „Pirmklasnieka” atlaides viens no pirmklasnieka vecākiem saņem veselu gadu no pakalpojuma pieslēgšanas brīža.

   LMT dīleru veikali, kuros pirmklasnieki var saņemt bezmaksas mobilos telefonus, atrodas visā Latvijā, un tas nodrošina iespēju ērti piekļūt modernajiem un kvalitatīvajiem LMT pakalpojumiem arī reģionos. Lai saņemtu bezmaksas mobilo tālruni, vecākiem līdzi jāņem pirmklasnieka dzimšanas apliecība.

   Dalīties ar saiti