Palīdzība

   2017. gada 4. decembris

   LMT bāzes staciju darbu nodrošinās saules paneļu baterijas

   Īstenojot atbildīgu un videi draudzīgu uzņēmējdarbību, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) Cēsīs un Jēkabpilī uzstādījis saules baterijas, kas ražos zaļo enerģiju LMT bāzes stacijām.

   LMT prezidents Juris Binde: “Latvijā mēs varam būt priecīgi, ka dzīvojam tik zaļā valstī. Tā ir viena no mūsu pamatvērtībām un ilgtermiņa ieguldījums dzīves kvalitātē. LMT kā uzņēmums saudzīgi attiecas pret dabas resursiem, izvērtējot ietekmi uz vidi visā LMT pakalpojumu dzīves ciklā. Tas sākas jau no elektroniskās dokumentu aprites un vecajiem telefoniem, ko var nodot otrreizējai pārstrādei. Likumsakarīgi, ka esam pirmie Latvijā, kas atjaunojamo saules enerģiju uzsāk izmantot bāzes staciju darbības nodrošināšanai.”

   Uzstādīto saules paneļu bateriju maksimālā jauda optimālos apstākļos ir 6,6 kW, un šāds enerģijas daudzums nodrošina bāzes stacijas darbu. Nepieciešamības gadījumā papildu enerģijas daudzums tiks ņemts no Sadales tīkla.

   2017. gadā LMT ieguva Platīna kategoriju Latvijas Ilgtspējas indeksā par darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Savukārt šī gada novembrī Latvijas Zaļais punkts veica auditu LMT, izvērtējot normatīvo aktu un ilgtspējas aspektu un secinot, ka LMT ir labs piemērs, kādam jābūt ilgtspējīgam uzņēmumam.

   PAR LMT

   LMT ir klientu skaita, apgrozījuma un tīkla pārklājuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā ar plašāko klientu apkalpošanas tīklu. Kā inovāciju līderis tirgū, LMT jau šobrīd klientiem piedāvā pilna spektra, augstas kvalitātes telekomunikāciju pakalpojumus — balss sakarus, ātrgaitas mobilo internetu bez apjoma ierobežojumiem, kā arī mobilo televīziju LMT Straume un LMT Mājas viedtelevīziju.


   Dalīties ar saiti