Palīdzība

   2013. gada 17. jūlijs

   LMT apgrozījums ir stabils un klientu skaits pieaug

   Latvijas Mobilā Telefona (LMT) apgrozījums šā gada pirmajā pusgadā ir stabils un pārsniedz 60 miljonus latu. Savukārt klientu skaits šī gada otrajā ceturksnī salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn pieaudzis par vairāk nekā 18 tūkstošiem sasniedzot 1 069 407.

   LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis: „Šajā pusgadā ir vērojams straujš izrāviens mobilā interneta lietošanā. Piemēram, salīdzinoši ar šo pašu periodu pērn par 48% pieaudzis LMT interneta telefonā lietotāju skaits. Savukārt izmantoto datu apjoms teju trīskāršojies. Varam droši prognozēt, ka mobilā interneta popularitāte turpmāk palielināsies pat vēl straujāk, jo šobrīd jau vairāk nekā 80% LMT veikalos pirktie telefoni ir viedtālruņi, ar kuriem ērti var pārlūkot internetu. Tāpat arvien vairāk iedzīvotāju arī datoram fiksēto vadu pieslēgumu vietā izvēlas mobilo internetu. Nākamajā pusgadā turpināsim intensīvu darbu pie 4G tīkla attīstības, lai ikvienam jebkurā vietā Latvijā būtu pieeja stabilam ātrgaitas internetam.”

   Šī gada pirmais pusgads LMT bijis īpaši nozīmīgs un veiksmīgs, aktīvi strādājot un īstenojot virkni vērienīgu projektu. Šogad īpaši intensīvi LMT turpina ātrgaitas 4G tīkla izbūvi, tai skaitā arī reģionos ar mazu iedzīvotāju blīvumu. Saņemtas ļoti daudz pozitīvas atsauksmes no klientiem par 4G interneta ātrumu un stabilitāti, kas ļauj ērti to izmantot kā pastāvīgo pieslēgumu mājās vai birojā. Pavasarī LMT ieviesa jaunu identitāti, paplašinot biznesa virzienus darbam kā medijs un informācijas tehnoloģiju uzņēmums. Augsts novērtējums LMT ieguldītajam darbam ir šogad gūtā pirmā vieta uzņēmumu reputācijas topā.

   LMT ir gan klientu skaita, gan tīkla pārklājuma, gan arī apgrozījuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Jau vairāk nekā 93% Latvijas teritorijas ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets – tā ir iespēja ikvienam jau tagad jebkurā vietā un laikā piekļūt plašajām digitālā satura iespējām. LMT ir pirmais un vienīgais mobilo sakaru operators, kas komercrežīmā klientiem piedāvā arī moderno 4G tīklu ar īpaši ātru un stabilu internetu mājās vai birojā.
   Dalīties ar saiti