Palīdzība

   2021. gada 3. septembris

   Labākie no labākajiem viedpulksteņiem: kam pievērst uzmanību LMT e-veikalā   Sapnis par došanos ārpus mājas bez telefona, tomēr nezaudējot kontaktu ar ārpasauli, tagad ir realitāte. Treniņš, kura laikā vari kontrolēt ne tikai sirdsdarbību, bet arī skābekļa piesātinājumu asinīs un citus organisma rādītājus, ir ikdiena. Par to varam pateikties viedpulksteņiem, kas no mazliet uzlabotiem laikrāžiem ir kļuvuši par autonomām un ļoti gudrām ierīcēm. Paši jaunākie modeļi nu spēj veikt arī telefona funkciju, tam neesot pat tuvumā. Iepazīstinām ar jaunākajiem, plānākajiem, vieglākajiem un visādi citādi stilīgākajiem viedpulksteņiem LMT e-veikala piedāvājumā.

   Viedpulkstenis, kas izceļas ar dizainu – Garmin Lily

   Garmin Lily Sport ir klasiski elegants un vienlaikus mūsdienīgi funkcionāls. Tas ir kompakts, sievietes rokai piemērots viedpulkstenis, kas spēj ārkārtīgi daudz. Spilgto skārienjutīgo 25,4 mm x 21,3 mm ekrānu klāj stilīgs, rakstains stikliņš, un tas aktivizējas gan ar pieskārienu, gan rokas kustību. Sportiskā silikona siksniņa cieši notur pulksteni uz plaukstas locītavas, lai tas precīzi mērītu pulsu, ķermeņa enerģijas līmeni, elpošanu un stresa pakāpi. Garmin Lily seko līdzi arī menstruālajam ciklam, miega kvalitātei un skābekļa piesātinājumam asinīs. Turklāt tas saņem ziņojumus no piesaistītā viedtelefona un ļauj uz tiem atbildēt. Ar vienu uzlādi darbojas līdz 5 dienām.

   Ar vienu uzlādi pat 54 dienas – Garmin Instinct Solar

   Garmin Instinct Solar dzīvo no saules enerģijas un ļauj darīt visu, kas tīk, cik ilgi vien vēlies! Iebūvētais saules panelis regulāri papildina akumulatoru, tādēļ vari nenoņemt viedpulksteni no rokas pat 54 dienas. Ar šķiedrām nostiprinātais polimēra korpuss un Gorilla Glass aizsargstikls padara šo ierīci par uzticamu partneri piedzīvojumos un sporta nodarbībās. Tas atbilst militārā standarta 810 temperatūras, triecienu un ūdensdrošības prasībām. Viedpulkstenis piedāvā plašu sporta lietotņu klāstu, mēra pulsu, stresa līmeni, skābekļa līmeni asinīs un enerģijas apjomu. Precīzai vietas noteikšanai tiek izmantotas trīs satelītu sistēmas – GPS, GLONASS un Galileo, savukārt ABC sensori mēra augstumu, pilda barometra un trīs asu elektroniskā kompasa funkcijas. Instinct Solar ļauj saņemt arī ziņojumus no pievienotā viedtelefona.

   Lieliska fitnesa aproce – Huawei Band 6

   Huawei Band 6 lepojas ar plašu, krāsainu ekrānu ērtākai mērījumu datu aplūkošanai, saglabājot kompaktas viedās aproces izmēru. Tas sver tikai 18 gramu, toties 1,47 collu AMOLED FullView ekrāns ir par 148% lielāks nekā iepriekšējā modelī un nodrošina pilnvērtīgu skārienjutīgu vadību. Izvēlies tīkamāko siksniņas krāsu, piemēro atbilstošu ekrāna dizainu un gūsti prieku no fiziskām aktivitātēm dienu no dienas, jo aproce ar vienu uzlādi darbojas līdz divām nedēļām. Band 6 nepārtraukti mēra pulsu, vēro skābekļa piesātinājumu asinīs, analizē miega datus, kā arī uzrauga menstruālo ciklu. Tas atpazīst 96 sporta veidus un sagatavo detalizētas atskaites par treniņiem. Turklāt informāciju par zvaniem un ziņojumiem vari aplūkot, neizņemot telefonu no kabatas.

   Detalizēta fizisko aktivitāšu analīze – Garmin Venu 2S

   Garmin Venu 2S sasaista ķermeni un prātu: Venu 2 mazā versija ar 40 mm nerūsējoša tērauda korpusu ir lielisks palīgs veselīga dzīvesveida uzturēšanā. Košajā AMOLED ekrānā, ko pasargā Gorilla Glass 3 aizsargstikls, var aplūkot gan svarīgākos mērījumu datus, gan saņemt padomus kustīgākam dzīvesveidam. Venu 2S uzrauga enerģijas un stresa līmeni, elpošanas biežumu, miega kvalitāti, menstruālo ciklu un pat aprēķina ķermeņa reālo atbilstību vecumam! 25 jau ielādētas sporta lietotnes mēra aktivitātes dažādos sporta veidos, kā arī uzņemas trenera funkciju, rādot animētus vingrinājumus. Pulksteņa atmiņā var saglabāt līdz 650 dziesmām un to var sasaistīt ar maksājumu karti, izmantojot Garmin Pay sistēmu. Turklāt Venu 2S ir apskaužami ietilpīga baterija, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz 10 dienām.


   Plānākais un vieglākais Suunto sortimentā – Suunto 9 Peak

   Suunto 9 Peak izmēra pat to, ko nevar izmērīt! Tas ir jaunākais, plānākais, kompaktākais un izturīgākais sporta pulkstenis, kādu Suunto jebkad ir radījis. Tas veidots atlētiem, kuri tiecas pēc augstākajām virsotnēm, un piedzīvojumu meklētājiem, kuri pakļauj sevi skarbākajiem pārbaudījumiem. Izgatavots no nerūsējoša tērauda un safīra stikla, Suunto 9 Peak ir ciets kā Somijas klintsbluķis un vienlaikus tik glīts, lai nevainojami piestāvētu pie smokinga. 62 gramus vieglajā pulkstenī ir iebūvēti vairāk nekā 80 sporta režīmi, tas uzskaita svarīgākos fizisko aktivitāšu parametrus un ļauj ienirt līdz pat 100 metriem dziļi dzelmē. Turklāt tajā ir iestrādāts barometrs. Treniņa režīmā ar vienu uzlādi darbojas līdz 170 stundām, savukārt pulksteņa režīmā – līdz pat 2 nedēļām!


    

   Karstākais jaunums – Samsung Galaxy Watch4 

   Samsung Galaxy viedpulksteņu saimei ir pievienojies jaunais Watch4. Stilīgs un pamanāms, pieejams ar 40, 42, 44 vai 46 milimetru ekrānu – tas ieguvis pa vienam papildu milimetram katrā pozīcijā. Pateicoties Wear OS 3 operētājsistēmai, tagad Watch4 var piekļūt ārkārtīgi bagātīgajam Google Play digitālajam veikalam – atrodi sev tīkamo lietotni un lejupielādē to pulkstenī gluži kā viedtelefonā.

   Taču tas nebūt nav viss. Šis viedpulkstenis pazīst tevi labāk nekā tu pats. Ar Galaxy Watch4 nevis vienkārši ieklausies savā ķermenī, bet pārzini to! Šis ir pirmais Samsung viedpulkstenis, kas veic ķermeņa uzbūves mērījumus un palīdz reāllaikā noskaidrot sava ķermeņa tauku procentu, skeleta un muskulatūras stāvokli, ūdens daudzumu un daudz citu vērtīgu parametru. Tas ziņo par asinsspiediena un sirds ritma izmaiņām. Skaiti soļus, sacenties ar draugiem, izmantojot tiešraides ziņojumu dēli, saņem žetonus un punktus, kas trenēšanos padara jautru un motivējošu. Pulkstenis tevi pieskatīs pat tad, kad gulēsi: tas detalizēti analizē miega fāzes, pārbauda skābekļa līmeni asinīs un… Tu domā, ka nekrāc? Beidzot noskaidrosi arī to! Īsi sakot, tā ir fitnesa esence uz rokas locītavas.

   Multi-SIM un maksājumu iespējas

   eSIM, Multi-SIM, Garmin Pay u. c. – kas tad īsti ir šie viedpulksteņu papildu talanti?
   Tie, kas vēlas lietot gan tālruni, gan viedpulksteni, bet negrib noņemties ar vairākiem numuriem, ir piedzimuši īstajā laikā – tagad telefona numuru ir iespējams piesaistīt savam viedpulkstenim, ja tas atbalsta Multi-SIM iespēju. Abām ierīcēm var būt viens numurs, un viedpulkstenim nebūs nepieciešams atsevišķs balss tarifu plāns un interneta pakalpojums. Ja tev ir LMT Brīvība un Neatkarība, tad arī viedpulkstenī būs pieejami neierobežoti zvani, īsziņas un internets.

   To pieslēgt ir pavisam vienkārši: ja lieto LMT balss tarifu plānu un tev ir kāds no viedpulksteņiem, kas atbalsta Multi-SIM iespēju, telefonā ir brīva operatīvā atmiņa vismaz 1,6 GB apmērā un atjaunināta operētājsistēmas versija (iPhone modeļiem vismaz iOS 9.0, Android – vismaz 6.0 OS), pieslēdz Multi-SIM savā Mans LMT kontā vai attālināti, aktivizējot eSIM viedpulkstenī. Ja tavā telefonā ir tikai eSIM (nav SIM kartes), pakalpojuma aktivizēšanas brīdī telefonā jāievieto jebkāda aktīva LMT SIM karte. Ja tādas iespējas nav, dodies uz tuvāko LMT klientu centru – palīdzēsim!

   Bet ejam vēl soli tālāk! Vēlies doties ārpus mājas ne tikai bez telefona, bet arī bez maka? Nekādu problēmu! Ar lielāko daļu Garmin, Fitbit un Apple viedpulksteņu varēsi norēķināties visur, kur redzams bezkontakta maksājuma simbols, pat tad, ja no mājas iziesi tukšām rokām. Tagad tu vari “nēsāt naudu” savā pulkstenī un norēķināties ar rokas mājienu! Atliek vien savienot savu maksājumu karti ar viedpulksteni. Šādi maksājumi ir pilnīgi droši, jo tiek ievērotas tās pašas drošības procedūras, kas attiecas uz banku maksājumu kartēm. Īsāk sakot – viedpulkstenis ir neierobežotas brīvības atslēga!

    

   Dalīties ar saiti