Palīdzība

   2014. gada 1. jūlijs

   Eiropā jūties kā mājās!


   Vai atceries savu pirmo ceļojumu uz ārzemēm? Visticamāk, tas bija grupas brauciens ar autobusu, Tu ņēmi līdzi sviestmaizes, nakšņoji pēc iespējas pieticīgākā vietā un tuviniekiem sūtīji pastkartes. Bet kā Tu ceļo tagad? Droši vien ar lidmašīnu, iepriekš rezervē viesnīcu, ieturies mīlīgās ēstuvēs un līdzi ņem savu mobilo telefonu vai planšeti, jo internets ir Tavs uzticamais ceļabiedrs...


   Jā! Tie laiki, kad mobilie sakari ārzemēs bija dārgi, ir pagājuši! Droši sazvanies ar savējiem, dalies ar iespaidiem sociālajos tīklos un lieto mobilo internetu, cik nepieciešams, jo tagad LMT pakalpojumi Eiropā kļuvuši īpaši izdevīgi – diennakts maksa par internetu ir teju tāda pati kā par tasīti kafijas! 

   Revolūcija pakalpojumā INTERNETS CEĻOJUMĀ
   Tagad visās valstīs, kur pieejams INTERNETS CEĻOJUMĀ, lieto internetu par fiksētu diennakts maksu, cik vien nepieciešams! Ja iekļautie MB iztērēti, bet diena vēl nav galā, internets netiks atslēgts un Tev būs divas iespējas – iegādāties papildu apjomu, nosūtot īsziņu, vai arī līdz dienas beigām lietot internetu ar samazinātu ātrumu bez papildu maksas. Nu gluži tāpat kā mājās!

   Turklāt tagad visās EEZ* valstīs, Turcijā un Šveicē diennakts maksā iekļauti 30 MB (iepriekš – 10 MB) interneta.

   Tarifi EEZ valstīs samazināti līdz pat 56%

   • Zvanīšana uz Latviju un EEZ valstīm tagad 0.23 €/min. (21% samazinājums)
   • Zvanu saņemšana tagad 0.06 €/min. (29% samazinājums)
   • Īsziņas maksa tagad ir € 0.07 (25% samazinājums)
   • Internets ar maksu par MB tagad 0.24 €/MB (56% samazinājums)

   Neatkarīgi no tā, vai dodies atvaļinājumā, ciemos vai darba darīšanās – izbaudi ceļotprieku visā Eiropā! Droši lieto savu telefonu, datoru vai planšeti un jūties kā mājās, nelauzot galvu par pārsteigumiem nākamā mēneša rēķinā.

   * Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstis: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehijas Republika, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Islande, Kipra, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija un Zviedrija.

   Dalīties ar saiti