Palīdzība

   2014. gada 13. oktobris

   Balso par savu LMT LATVIJAI favorītu!


   Šodien sākas balsošana par projekta LMT LATVIJAI iesniegtajām idejām Ogres, Valkas, Bauskas un Līvānu attīstībai. Kopumā bija pieteikti 52 projekti, un žūrija nolēmusi visus virzīt tālāk – tagad tie nodoti iedzīvotāju izvērtēšanai.

   Iesniegtie projekti ir daudzveidīgi – iedzīvotāji plāno veikt dažādus vides labiekārtošanas darbus, iekārtot bērnu rotaļlaukumu un florbola laukumu, ieviest bezsaimnieku kaķu kontroles programmu, iegādāties basketbola grozus, sakopt represēto piemiņas vietas, ierīkot suņu pastaigu laukumus, atklāt veselības istabu, novadīt lekciju un diskusiju kursu par Latvijas un pasaules kino vēsturi, izstrādāt Kurzemes un Zemgales hercogistes dēkaiņa Magno skulptūras un strūklakas mākslinieciskā un inženiertehniskā risinājuma projektu, izveidot interešu grupu nodarbības jaunajām māmiņām u.c.

   Pirmajā kārtā projektus vērtēja LMT un pilsētu pašvaldību žūrija, savukārt otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks paši iedzīvotāji. Balsošana turpināsies līdz 24. oktobra plkst. 17.00, aizpildot anketas Apmeklētāju pieņemšanas centros pašvaldībās un portālā delfi.lv, savukārt LMT klienti savu balsi var atdot arī attālināti.

   • Elektroniski balso ŠEIT.
   • Balso ar īsziņas palīdzību – sūti pilsētas nosaukumu un projekta ID jeb kārtas numuru (piem., Ventspils 2) uz 1668. Projekta ID var noskaidrot m.lmt.lv.

   LMT Latvijai mērķis ir īstenot reģionu iedzīvotājiem svarīgas un nozīmīgas ieceres, padarot sakoptāku vidi, dažādojot sabiedriskās dzīves aktivitātes un veicinot savas pilsētas izaugsmi. Konkursa uzvarētāji var saņemt 500 līdz 2000 eiro finansējumu vai līdzfinansējumu.

   Nobalso par savu favorītu arī Tu!

   Dalīties ar saiti