Palīdzība

   2019. gada 30. maijs

   5 iemesli PAR viedtālruni senioriem   #1 Tas ir vienkārši
   Kā jau katra jauna lieta, sākumā varbūt tā neizskatās, taču viedtālruni var "labiekārtot" pavisam vienkāršai lietošanai. Galvenais ir pamēģināt – tad drīz vien iemanīsies, pieradīs un taciņa būs iemīta! Turklāt LMT klientiem 24 stundas diennaktī ir pieejams bezmaksas uzziņu tālrunis 80768076, tāpat arī var droši iet un jautāt padomu vai palīdzību jebkurā LMT veikalā – LMT darbinieki laipni izskaidros un parādīs.

   #2 Foto un video kamera

   Visiem viedtālruņiem ir labas foto un video kameras. Tās ir vienkāršas lietošanā un izstrādātas tā, lai ikviena fotogrāfija un uzfilmētais video varētu pietuvināties profesionāļu veikumam. Ar viedtālruni foto un video kamera vienmēr ir pa rokai!

   #3 Kopā ar ģimeni un draugiem

   Vienalga, cik bieži izdodas satikt ģimeni un draugus, ar viedtālruni ir iespēja sekot līdzi un sazināties ar viņiem jebkurā laikā. Sociālie tīkli un ģimenes, draugu tērzētavas jeb čati arvien biežāk ir mūsdienu “saimes galds”, kur satiekas visi tuvinieki.

   #4 Rēķinu maksāšana

   Jaunās banku drošības prasības paredz viedtālruņa izmantošanu kodu karšu vietā. Lai samaksātu ikdienišķos rēķinus ātri un ērti – internetbankā, viedtālrunis ļoti noderēs.

   #5 Ziņas un uzziņas, izklaide

   Viedtālrunī ir ērti pieejami sabiedriskā transporta saraksti, tāpat arī kartes, kas parādīs ceļu, kā nokļūt tur, kur jānokļūst. Tajā var atrast, izlasīt un apskatîties jaunākās ziņas vai sameklēt citu informāciju, kas nepieciešama ikdienā vai krīzes situācijā. Ar viedtālruni var piekļūt dažādām audiogrāmatām, risināt krustvārdu mīklas, klausīties radio, skatīties savus mīļākos seriālus, raidījumus un filmas. Protams, viedtālrunī vienmēr pa rokai ir arī e-pasts un daudz kas cits.

   Dalīties ar saiti