Palīdzība

   Internets mājai

   Ātrs internets it visur – dzīvoklī, mājā un vasarnīcā

   Pieslēgums Internets mājai ir lieliska izvēle, ja internets nepieciešams stacionārai lietošanai mājās. Vienīgais, kas tev vajadzīgs, ir rūteris – tas ļauj lietot internetu vairākās iekārtās vienlaicīgi. Tas ir ātrākais veids, kā aprīkot savu mājokli ar internetu – nav jāgaida meistari, nav jāvelk vadi.

   LMT klientiem ir iespēja izvēlēties 4G vai 5G internetu – pārliecinies, ka dzīvo jaudīgā 5G pārklājuma zonā un baudi tā priekšrocības!


   • Internets bez vadiem, bez ātruma un apjoma ierobežojuma
   • Iekļauts kiberdrošības risinājums
   • Jaunākais 4G vai 5G rūteris* bez papildu maksas
   • Bezmaksas piegāde visā Latvijā
   • Ērta un vienkārša uzstādīšana
   • 24/7 bezmaksas atbalsta serviss
   • 5G interneta klientiem nodrošinām servisa aģenta vizīti
   • Iespēja izvēlēties – slēgt vai neslēgt terminētu līgumu


   Kā sākt lietot

   Tev nepieciešama vien "Internets mājai" SIM karte, kas jāievieto rūterī. Piesakies tepat LMT mājaslapā vai tuvākajā LMT klientu centrā. Ja būs nepieciešams, mēs parūpēsimies arī par profesionālu uzstādīšanu bez maksas. Ja uzstādīšanas laikā LMT darbinieks konstatēs, ka pakalpojuma kvalitātes uzlabošanas nolūkā nepieciešama jumta antena, nodrošināsim arī to, turklāt par antenu papildus nebūs jāmaksā.


   Pieslēguma veidsFiksētā mēneša maksaInterneta apjoms LatvijāVidējais interneta ātrums 4G tīklā**Vidējais interneta ātrums 3G tīklā**
   Internets mājai25.99 €Neierobežots20 Mbit/s***4 Mbit/s***
   Internets mājai (līgums 12 mēn.)****19.98 €Neierobežots20 Mbit/s***4 Mbit/s***


   * LMT nodrošina Internets mājai lietošanai nepieciešamās iekārtas bez maksas klienta norādītajā adresē. Iekārtas ir LMT īpašums, lūdzam iepazīties ar lietošanas nosacījumiem un izturēties pret tām saudzīgi. Rūtera modelis ir atkarīgs no LMT rekomendācijas atbilstoši pakalpojuma izmantošanas vietai un izvēlētajam pakalpojumam, kā arī no pieejamības.

   ** Vidējais interneta lejupielādes ātrums normālas tīkla noslodzes gadījumā, neatrodoties kustībā.

   *** Reālais vidējais lejupielādes ātrums var būt ievērojami lielāks.

   **** Minimālais pieslēguma izmantošanas periods – 12 mēneši. Pēc tam stājas spēkā standarta maksa vai Ģimenes komplekta maksa (ja ir pieslēgts). Ja pieslēgums tiek anulēts pirmā gada laikā, skat. informāciju sadaļā “Izmaksas”.


   Izmaksas

   • Pakalpojuma pieslēgšana – bez maksas.
   • Pakalpojuma abonēšanas maksa:

    - Internets mājai 25.99 €/mēn.

    - Internets mājai (līgums 12 mēn.) pirmos 12 mēnešus 19.98 €/mēn., pēc tam – 25.99 €/mēn.

   • Ja pieslēgums tiek anulēts pirmā gada laikā, pirmajā mēnesī jāsamaksā minimālā termiņa maksa 64.32 € apmērā, katrā nākamajā mēnesī šī maksa samazinās par 5.36 €.

   Līguma kopsavilkums

   Internets mājai

   Internets mājai (līgums 12 mēn.)


   Svarīgi zināt

   • Pieslēgums “Internets mājai” ir spēkā Latvijā klienta norādītajā adresē. Tas darbojas 4G tīklā. Šeit tu atradīsi biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par 4G un 5G.

   • Pakalpojums tiek nodrošināts vietās ar atbilstošu LMT tīkla pārklājumu un kapacitāti.
   • LMT interneta pakalpojumos ir iekļauts kiberdrošības risinājums. Lūdzam iepazīties ar risinājuma aprakstu!

   • Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt noteikta pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

   • Norādītais pieslēgumu interneta ātrums nodrošina pilnvērtīgu interneta lapu pārlūkošanu, e-pastu un citu interneta iespēju izmantošanu.
   • Īsziņu sūtīšana nav pieejama.
   • Šeit tu atradīsi dažādus jautājumus un izsmeļošas atbildes par datu pārraides tehnoloģijām un īpatnībām, kā arī par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, t.sk. lejupielādes un augšupielādes ātrumiem.

   • Juridiskās personas aicinām izvēlēties pieslēgumu Neierobežots internets+.

   • Ja tomēr pārdomā un vēlies atteikties no pakalpojuma, par to nepieciešams mūs informēt 3 dienas iepriekš ŠEIT.

   • Lai nodrošinātu savu datu un rūtera drošību, vienmēr veic iekārtas ražotāja uzstādītās paroles maiņu uz tikai tev zināmu simbolu kombināciju un neaizmirsti to izdarīt atkārtoti, ja iekārtai ir veikta rūpnīcas iestatījumu atjaunināšana. Tāpat aicinām vienmēr parūpēties arī par savu galiekārtu (datora, telefona, planšetes) drošību, nodrošinot ekrāna bloķēšanu.
   • Vēsturiskajiem “Internets mājai” mobilajiem pieslēgumiem, kas pieslēgti līdz 30.04.2016., ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības. Maksa par īsziņām (0.01 €/gab.) un paaugstinātas maksas pakalpojumiem neietilpst fiksētajā mēneša maksā.

   • Lai nodrošinātu tīkla integritāti un drošību un pakalpojumu sniegšanu atbilstošā kvalitātē, pakalpojumiem nepieciešamo konfigurācijas jautājumu risināšanai un tīkla problēmsituāciju laicīgai diagnosticēšanai iekārtā var būt integrēts tehniskais protokols TR-069, kas nodrošina attiecīgu tīkla parametru (piem., signāla līmeņu, signāla kvalitātes, tīkla šūnas informācijas, izmantotās frekvences, tīkla noslodzes informācijas) apmaiņu iekārtai ar LMT sistēmām. Apstrāde notiek saskaņā ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem un konkrētajam mērķim nepieciešamā ilgumā.
   • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma “Internets mājai” ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs, pieslēguma punkta adrese, izsniegtās iekārtas (rūtera) dati u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.

   • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.