Palīdzība

   2005. gada 5. janvāris

   Ziemassvētkos un Jaungadā īsziņas sūta visvairāk

   Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī 2004. gada Ziemassvētkos un Jaungadā LMT abonenti un OKartes lietotāji sveica savus tuviniekus un draugus, sūtot īsziņas. Pavisam Ziemassvētkos un Jaungadā nosūtīti vairāk nekā seši miljoni īsziņu.

   2004. gada Ziemassvētkos LMT klienti nosūtīja 2,478 miljonus īsziņu, kas ir par 373 tūkstošiem vairāk nekā 2003. gadā. Savukārt gadumijā tika nosūtīti 3,578 miljoni īsziņu, kas ir par 329 tūkstošiem vairāk nekā pirms gada. Nosūtīto īsziņu skaita pieaugums ir stabils un galvenokārt skaidrojams ar klientu skaita pieaugumu. Šogad ļoti aktīvi tika sūtītas arī MMS ziņas, jo arvien lielāks skaits tālruņu nodrošina tādu iespēju.

   Pagājušie Ziemassvētki un gadumija LMT mobilo sakaru tīklam pagāja mierīgi un bez ”sastrēgumiem”, jo uzņēmums svētkus sagaidīja labi sagatavots. Tas ir brīdis, kad ikviena mobilo sakaru tīkla kvalitāte un izturība tiek pārbaudīta vislabāk, jo daudzi cilvēki zvana un sūta īsziņas, lai apsveiktu viens otru svētkos. Sarunu un nosūtīto īsziņu skaits dažu stundu laikā vairākas reizes pārsniedza vidējo. Šogad, tāpat kā pagājušajā gadā, vairāk nekā 99,99% procenti īsziņu tika nosūtīti veiksmīgi – tas ir ļoti labs rādītājs ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.

   LMT sakaru tīkls tiek nepārtraukti uzlabots, palielinot pārklājumu un tīkla kapacitāti. Tas ir nepieciešams, jo, pieaugot klientu skaitam, sakaru kvalitāte jāsaglabā nemainīgi augstā līmenī. Pagājušie Ziemassvētki un Jaungads ļauj secināt, ka ieguldītais darbs ir bijis rezultatīvs un sakaru kvalitāte ir uzlabojusies.

   Dalīties ar saiti