Palīdzība

   2010. gada 1. novembris

   O!Kartes lietotāji tagad var iegādāties Mazcenas mobilos

   No šā gada 1. novembra O!Karte piedāvā tirgū vēl nebijušu iespēju - tagad arī O!Kartes lietotāji var iegādāties Mazcenas mobilos telefonus. Lielākā daļa iedzīvotāju jaunu mobilo tālruni izvēlas pirkt kā Mazcenas, taču šāda iespēja līdz šim Latvijā bija tikai abonentiem.

   LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis Mēs paredzam, ka unikālais O!Kartes piedāvājums radīs īstu revolūciju, un jau tuvākajos mēnešos Latvijā vēl straujāk pieaugs viedtālruņu lietotāju skaits. Pateicoties zemajai pirmajai iemaksai – sākot no 9 latiem, un simboliskajam ikmēneša maksājumam, tagad gandrīz ikvienam būs iespēja savu veco mobilo nomainīt uz daudz ērtāku mobilo tālruni, kas kopā ar interneta pieslēgumu pavērs daudz plašākas informācijas apmaiņas iespējas.

   O!Kartes Mazcenas mobilā piedāvājumā ir plašs klāsts ar telefoniem - kopumā vairāk nekā 80 modeļi. Pieejami ir gan ekonomiskās klases telefoni, gan arī skārienjutīgie viedtālruņi, kas ļauj pilnībā izmantot visas Internets telefonā pakalpojuma sniegtās priekšrocības. Statistika liecina, ka O!Kartes lietotāji aktīvi izmanto moderno sakaru sniegtās iespējas, jo aptuveni 40% no visiem LMT mobilā interneta klientiem lieto priekšapmaksas kartes.

   O!Kartes Mazcenas mobilā piedāvājums ir spēkā visiem O!Kartes lietotājiem, kas lieto karti vismaz 6 mēnešus. Lai iegādātos Mazcenas mobilo tālruni, līgums ar LMT jāslēdz uz 24 mēnešiem. Līguma darbības laikā tiks piemērota arī mēneša maksa, kas ir atkarīga no katra konkrētā mobilā tālruņa kopējās vērtības. Vairāk par piedāvājuma nosacījumiem var uzzināt www.okarte.lv

   Dalīties ar saiti