Palīdzība

   2010. gada 24. marts

   O!Karte kļūst par X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ģenerālsponsoru

   Lai nodrošinātu skolu jaunatnei īpašus šī gada skaistākos svētkus, O!Karte kļuvusi par X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ģenerālsponsoru. O!Karte ziedojusi vairāk nekā pusi no sponsoriem šobrīd piesaistītā finansējuma Svētkiem un tādējādi apliecina savu atbalstu visiem, kam ir ko teikt.

   Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe: “Īpašs paldies visiem tiem, kuri demonstrē atbildīgu rīcību – ģenerālsponsoram, atbalstītājiem, kā arī pašvaldībām! Sirsnīgs paldies skolotājiem un bērniem, kuri nenogurstoši gatavojas svētkiem! No šiem bērniem un jauniešiem izaug Vislatvijas Dziesmu un deju svētku dalībnieki, no viņiem izaug Latvijas nākotne, tādēļ ir būtiski mums visiem rūpēties par šīs tradīcijas, šo Svētku sekmīgu norisi.”

   Latvijas Mobilā Telefona prezidents Juris Binde: “Jau daudzus gadus mums ir bijis gods atbalstīt šos svētkus, kuros arvien piedalās tik daudz Latvijas bērnu un jauniešu. Viņiem ir ko teikt – un O!Karte kā šo Svētku ģenerālsponsors atbalsta radošās izpausmes. Lai Svētku dalībnieku dziesmu un deju prieks, ieguldītais laiks un enerģija ievirpuļo klausītājos un skatītājos emocionālo pacēlumu, kas darīs mūsu valsti stiprāku!”

   Dziesmu un deju svētkos skolu jaunatnei paveras iespējas attīstīt talantus, radošu garu un pašiniciatīvu, kas veicina personības vispusīgu pilnveidošanos. O!Karte piedāvā skatuvi visiem, kuri vēlas izpausties.
   X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izpilddirektore Agra Bērziņa un Latvijas Mobilā Telefona prezidents Juris Binde ar Svētku logotipu, kuru simboliski iekrāsojuši pirmajā preses konferencē.

   Dalīties ar saiti