Palīdzība

   2014. gada 21. oktobris

   LMT visu laiku augstākais klientu skaits – sasniedz 1,1 miljonu

   Šī gada trešo ceturksni Latvijas Mobilais Telefons (LMT) pabeidzis ar visaugstāko klientu skaitu kopš LMT dibināšanas – 1 122 091. Tas ir gandrīz par 35 tūkstošiem klientu vairāk nekā pagājušajā gadā. Šogad LMT izdevies arī paaugstināt efektivitāti, palielinot trešajā ceturksnī peļņu no pamatdarbības jeb EBITDA* šogad līdz 31% jeb 38 miljoniem eiro.  
   LMT apgrozījums šī gada trešajā ceturksnī kopš gada sākuma ir sasniedzis 123 miljoni eiro. Lai arī LMT mobilo sakaru bizness attīstās, kopējo naudas plūsmu ietekmē regulatīvi noteiktā starpsavienojumu tarifu samazināšana.
   LMT prezidents Juris Binde: „LMT turpina būt industrija celmlauzis, ieguldot tīkla attīstībā ievērojami vairāk nekā pārējie tirgus dalībnieki. Mūsu klientiem vieniem no pirmajiem Eiropā bija iespēja sākt izmantot ātrgaitas 4G tīklu. Tagad, investējot datu pārraides attīstībā vairāk nekā 85 miljonus eiro, 4G tīkls pieejams jau 72% Latvijas iedzīvotāju. Pēc viņu atsauksmēm redzam, ka 4G ir būtiski izmainījis lietotāju pieredzi ar mobilo internetu un līdz ar to strauji pieaug LMT interneta lietotāju skaits gan telefonā, gan datoros mājās un birojā.”
   Septembra beigās LMT atklāja jau 500. LMT 4G bāzes staciju, kamēr citi tirgus dalībnieki vai nu vispār nav sākuši ieviest 4G vai arī tuvojas pirmajām 50. LMT turpina investēt tīkla attīstībā, lai 4G ātrgaitas internets būtu pieejams visā Latvijas teritorijā.
   Ļoti veiksmīgs LMT izdevies augusta beigās ieviestais piedāvājums Atvērtais, kas palielinājis vidēji nedēļā pārdoto viedtālruņu apjomu par 60%. Savukārt oktobrī LMT izveidojis speciālu viedtālruņu zinību ciemu LMT mājas lapā – lmt.lv/ciemos, kur iedzīvotāji var izzināt kā pilnvērtīgāk izmantot savas gudrās ierīces.

   PAR LMT
   LMT ir pēc klientu skaita, apgrozījuma un tīkla pārklājuma lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Visā Latvijas teritorijā ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets un jau 72 % iedzīvotāju ir pieejams īpaši ātrais un stabilais LMT 4G internets. LMT ir vienīgais operators Latvijā, kas 4G iespējas nodrošina arī telefonos.
   Ikgadējā „Uzņēmumu reputācijas topā” LMT atzīts par uzņēmumu ar desmit gadu laikā labāko reputāciju Latvijā.

   *EBITDA - uzņēmuma peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas.


   Dalīties ar saiti