Palīdzība

   2020. gada 3. decembris

   LMT un Datakom piedāvā jaunu viedrisinājumu mazumtirdzniecības uzņēmumiem

   LatvijasMobilais Telefons kopā ar Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmumu Datakom irpilnveidojuši Baltijā pirmā mobilā viedtālruņa izmēra kases aparātu, tā esošāsiespējas papildinot ar veikalvedības  sistēmu.Tā paredzēta mazajiem un vidējiem uzņēmumiem – gan tirgotājiem, gan dažādupakalpojumu sniedzējiem.

   Mobilāskases viedierīces Tiki-Taka PAY  ieviešana ir būtisks pavērsiens visā mazumtirdzniecībasun pakalpojumu sektorā Latvijā, jo apvieno gan visu nepieciešamo preču unpakalpojumu pārdošanai -  maksājumu karšutermināli, svītrkodu lasītāju, čeku printeri, kasi, gan arī ļauj veikt pārdošanasdatu analīzi un veicināt datos balstītu biznesa lēmumu pieņemšanu. Mobilajākases aparātā ir iekļauts pilnībā elektronisks kases žurnāls, kura aizpildīšananotiek automātiski no mobilā kases aparāta atskaitēm, digitāli kases čeki unatskaites, kā arī ir pieejama ērta preču klāsta un pārdošanas cenu, tai skaitā,atlaižu pārvaldība un klientu lojalitātes programmu vadība. Mobilā kasesiekārta piedāvā tirdzniecības datu analīzi un lietojumprogrammas saskarni (APIjeb ApplicationProgramming Interface) tiešsaistē ar klienta noliktavas un grāmatvedībassistēmām. Ierīce atbilst visām Valsts ieņēmumu dienesta (VID) prasībām.

   “Tehnoloģijasietekmē un maina mūsu dzīvesveidu - sākot ar savstarpējo saziņu un attālinātodarbu, beidzot ar norēķiniem veikalā,” uzsver LMT prezidents Juris Binde.“Izstrādājot šo viedo kases iekārtas piedāvājumu, LMT mērķis bija nodrošināt Latvijasmazajiem uzņēmumiem vienkāršu, mūsdienīgu un stabilu produktu, kura iespējaslīdz šim bija pieejamas tikai sarežģītās un dārgās sistēmās.”

   SIADatakom valdes loceklis Jānis Čupriks atzīst, ka ņemot vērā šī brīža mainīgosapstākļus, šis mobilās kases iekārtas risinājums ir izdevīgs un ērts risinājumsārkārtas situācijas laikā: “Sadarbībā ar LMT mūsu izstrādātais produkts ir kļuvispieejamāks un ar plašāku pielietojumu. Šobrīd kopīgi izskatām iespējas piedāvātšo produktu arī ārvalstu tirgos, kā arī paplašināt produkta funkcionalitāti.”

   Mobilaiskases aparāts ir pieejams LMT e-veikalā un visos LMT klientu apkalpošanascentros. Piedāvājumā ir iekļauta arī kases aparāta apkalpošana, piekļuveveikalvedības sistēmai, integrācijas API ar grāmatvedības un IT sistēmām, kāarī pēcpārdošanas uzturēšana. Mobilo kases aparātu ir iespējams iegādātiesnomaksā un arī nomāt.

   Sīkākainformācija https://bizness.lmt.lv/mobila-kase

   LMT ir ne tikai mobilosakaru operators, bet izstrādā dažādus digitālos risinājumus mazumtirdzniecības,dronu, viedpilsētu un viedo sensoru, mobilitātes un aizsardzības jomā.Izmantojot lielo datu, mašīnmācīšanās, mākslīgā intelekta un jaunākās paaudzes mobilosakaru iespējas, LMT attīsta inovatīvus pakalpojumus gan klientiem Latvijā, ganeksportam.

   Mobilākases aparāta bāzes versiju 2019.gadā izstrādāja informācijas tehnoloģijuuzņēmums Datakom, kas sniedz ITinfrastruktūras un saistīto produktu uzturēšanas, pārdošanas, kā arī kasessistēmu apkalpošanas pakalpojumus. 

   Dalīties ar saiti