Palīdzība

   2000. gada 7. decembris

   LMT tīklā lētākas sarunas

   Kā jau katru gadu, arī šogad Latvijas Mobilais Telefons rūpējas, lai Ziemassvētkus sagaidīt būtu patīkami. No 23. decembra līdz 8. janvārim sarunas LMT tīklā visu diennakti būs par 50% lētākas nekā pamata tarifs, tas ir 0.0826 Ls par minūti parastā 0.1652 Ls dienas un 0.118 Ls vakara un brīvdienu tarifa vietā. Sagaidot Jauno gadu, no 31. decembra līdz 1. janvārim, vienas īsziņas cena visu diennakti būs tikai 0,0295 Ls.

   No 11. līdz 29. decembrim būs iespējams izmantot bezmaksas pieslēgumu LMT tīklam (GSM abonentiem SIM karte 5 Ls). Šie noteikumi būs spēkā arī bijušajiem LMT abonentiem, kuri vēlas atjaunot savu pieslēgumu pēc parāda nomaksas.

   Patīkams pārsteigums sagaida tos, kuri Ziemassvētku laikā iegādāsies LMT priekšapmaksas pakalpojumu Okarte, jo sākot no 11. decembra katrs OKartes komplekta pircējs dāvanā saņems kompaktdisku ar jaunākās latviešu popmūzikas izlasi.

   Pieredze rāda, ka iestājoties Jaunajam gadam, telefonu tīkliem visā pasaulē slodze ir daudz lielāka, nekā citkārt. LMT ir paveicis ļoti daudz, lai to iespējami samazinātu - šogad ir uzstādītas gandrīz 100 jaunas bāzes stacijas, darbu sākusi trešā GSM centrāle un vairākās Latvijas pilsētās darbojas duālais GSM 900/1800 tīkls.

   Dalīties ar saiti