Palīdzība

   2002. gada 19. decembris

   LMT tīklā darbojas jau 600 bāzes staciju

   Šodien darbu sākusi 600. LMT bāzes stacija. Tā ir jau 62. bāzes stacija, kas darbu sākusi šogad. Uzņēmums nodrošina visplašāko kvalitatīvu sakaru tīklu Latvijā.

   600. LMT bāzes stacija atrodas Preiļu rajona Riebiņos. Pārējās šogad uzstādītās bāzes stacijas darbojas gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās, kā arī lauku rajonos. Būtiski audzis to bāzes staciju skaits, kas nodrošina sakarus GSM 1800 frekvencē, tādējādi palielinot sakaru tīkla ietilpību.

   Plānots, ka līdz decembra beigām darbu sāks vēl vismaz piecas jaunas bāzes stacijas. Aptuveni 20 bāzes stacijas darbojas testa režīmā un komerciālu darbību sāks pēc Jaunā gada.

   LMT prezidents Juris Binde: "LMT piedāvāto sakaru kvalitāti mēs vērtējam kā ļoti augstu, to apstiprina objektīvi pārbaudāmi Tīkla vadības centra dati. Sakaru tīkla statistika liecina, ka veiksmīgi var tikt savienoti 98% - 99% zvanu. Tas ir teicams rādītājs, ar ko var lepoties ikviens telekomunikāciju operators. Līdzīgās domās ir LMT tehnisko iekārtu piegādātāji, sakot, ka LMT sakaru tīkla kvalitātes parametri ir labāki nekā vairumam Rietumeiropas operatoru.

   LMT nodrošina sakaru kvalitāti, kas pilnībā atbilst uzņēmuma darbības licencē minētajiem ETSI (Eiropas Telekomunikāciju Standartu Institūts) standartiem un GSM Asociācijas rekomendācijām.

   Patreiz LMT tīkls klāj 96,53% Latvijas teritorijas un nodrošina sakarus 96,35% valsts iedzīvotāju. Sakaru tīkla attīstība tiek intensīvi turpināta, lai nodrošinātu nemainīgi augstu kvalitāti strauji pieaugot klientu skaitam. Sakaru kvalitāte ir un paliek LMT prioritāte."

   15. decembrī LMT bija 458 017 klientu, kas ir 19,62% Latvijas iedzīvotāju.

   Dalīties ar saiti