Palīdzība

   2012. gada 3. oktobris

   LMT sveic 100 000. sarunu pieslēguma Brīvība lietotāju, dāvājot piedzīvojumiem bagātu dienu

   Latvijas Mobilais Telefons (LMT) otrdien sarūpēja ļoti īpašu dienu savai klientei Evitai Jaunbauerei, sveicot viņu kā 100 000. pieslēguma Brīvība lietotāju. Septembra sākumā pieteiktā Brīvība kļuvusi par visstraujāk augošo sarunu pieslēgumu Latvijas mobilo sakaru vēsturē, un šodien to izmanto jau katrs 20 Latvijas iedzīvotājs.

   Brīvības dienā LMT izkārtoja klientei darbā brīvdienu, un to piepildīja ar īpaši piemeklētiem piedzīvojumiem un pārsteigumiem. Aktīvās atpūtas cienītāju E.Jaunbaueri priecēja galvu reibinošs brauciens ar rallija mašīnu, romantisks lidojums gaisa balonā virs rudenīgās Siguldas, skaistuma un veselības salonu apmeklējums, kā arī izsmalcināti ēdieni. Divu bērnu māmiņa E.Jaunbauere ir rīdziniece un stādā VAS Latvijas Pasts par grāmatvedi.

   Evita Jaunbauere, 100 000. sarunu pieslēguma Brīvība lietotājaEsmu tiešām laimīgā LMT kliente. Brīvības diena bija pilna emociju un piedzīvojumu, un sagādāja patiesu prieku. Šī diena lika man saprast, ka rūpes par sevi ir ļoti svarīgas, un jāuzticas apkārtējiem, pasaulei, tad brīnumi paši atnāk un piepildās lietas, par kurām pat sapņojis neesi. Esmu pateicīga sev, ka esmu tik racionāla un prātīga, un izvēlējos pieslēgties Brīvības pakalpojumam, tas atmaksājies ar lielu uzviju. Liels paldies LMT operatorei, kura mani iedrošināja!
   Vīgants Radziņš, LMT Biznesa vadības dienesta direktorsMūsu lielākā vērtība vienmēr bijusi klients. Sākot piedāvāt Brīvību, vēlējāmies aiztaupīt jaunā pieslēguma lietotājiem minūšu skaitīšanu, un ļaut izmantot laiku lietderīgāk. Savukārt ar šo dienu centāmies parādīt, cik daudz jauna LMT klienti var atklāt, izbaudīt un piedzīvot, ja nav jāuztraucas par to, kāds būs rēķins par mobilajiem sakariem. No sirds priecājamies, ka Evitai patika mūsu dāvana.

   4.septembrī LMT pieteica jaunu universālu sarunu pieslēgumu Brīvība, kas ļauj par fiksētu mēneša maksu Ls 6.99 zvanīt un sūtīt īsziņas uz jebkuru tīklu Latvijā, tādējādi aizsākot jaunu ēru telekomunikācijās un izaicinot nozari. Aicinājumam pārtraukt minūšu skaitīšanu un pievienoties Brīvībai pirmajā dienā atsaucās 11 tūkstoši klientu, bet nepilna mēneša laikā lietotāju pulks sasniedza simts tūkstošus cilvēku.

   Par LMT

   LMT ir lielākais mobilo sakaru operators Latvijā ar plašāko tīkla pārklājumu un LMT mobilais internets ir pieejams visā tīkla pārklājuma zonā, kas ir 99% Latvijas teritorijas. Pašlaik ātrgaitas 3G tīkla pārklājums sasniedzis 90% Latvijas teritorijas.

   Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši gandrīz 300 miljonus latu, turklāt katru gadu LMT iegulda mobilo sakaru tīkla attīstībā ievērojami vairāk līdzekļu nekā konkurenti. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. Šogad LMT palielinājis investīcijas līdz 18 miljoniem latu. Savukārt 20 gadu laikā LMT valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 350 miljonus latu un dividendēs, tai skaitā pastarpināti, vairāk nekā 215 miljonus latus. Kā augsts novērtējums LMT darbam, pērn saņemti arī virkne apbalvojumu. LMT jau trešo gadu ir Uzņēmumu Reputācijas topa augšgalā un atrodas Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topu virsotnē.

   Dalīties ar saiti