Palīdzība

   2012. gada 12. septembris

   LMT nodrošinās bezmaksas internetu 130 taksometros

   Latvijas Mobilais Telefons (LMT) nodrošinās bezmaksas 3G bezvadu internetu A/S Rīgas Taksometru parks (RTP) taksometros. Brīva pieeja globālajam tīmeklim jau šobrīd ir pieejami 2012.gada FORD S-Max RTP 50 taksometros, un līdz septembra beigām ar WiFi būs aprīkoti vēl 87 pasažieru pārvadātāja rīcībā esošie transporta līdzekļi. Tādejādi turpmāk RTP taksometru pasažieri brauciena laikā savos portatīvajos datoros un citās mobilajās ierīcēs varēs par brīvu izmantot LMT WiFi pieslēgumu.


   LMT viceprezidents mārketinga un attīstības jautājumos Ingmārs Pūķis: «LMT prioritāte ir nodrošināt visa veida mobilo sakaru pakalpojumu brīvību, piedāvājot kvalitatīvākos risinājumus mūsu klientiem. 20 gadus esam mērķtiecīgi veidojuši labāko pārklājuma tīklu Latvijā, tāpēc varam nodrošināt ērtu datu pakalpojumu lietošanu visā Latvijas teritorijā – izbraucienos ārpus Rīgas un pārvietojoties transporta līdzekļos. Sadarbība ar pasažieru pārvadātājiem bezvadu interneta ieviešanā ir lielisks veids, kā kopīgiem spēkiem padarīt cilvēku ikdienu ērtāku un saziņā brīvāku.»

   AS Rīgas Taksometru parks tehniskais direktors Kaspars Muižnieks: «Red Cab saviem klientiem vienmēr nodrošina labākos un uzticamākos piedāvājumus – ātruma un kvalitātes apvienojumu. Mums ir svarīgi ne tikai tas, lai mūsu pasažieri laicīgi nokļūtu savos galamērķos, bet arī lai izbaudītu augstvērtīgu servisu brauciena laikā. LMT nodrošinātais bezvadu interneta pieslēgums, pateicoties plašajam mobilā operatora 3G tīkla pārklājumam, un modernie Huawei modemi mūsu klientiem ļaus izmantot, mūsuprāt, labāko iespējamo WiFi risinājumu savām ērtībām.»

   Taksometri ir aprīkoti ar tuvas darbības rādiusa Huawei 3G modemiem, kas nodrošina stabilu un ātru datu pārraidi. Vienlaikus modemam var pieslēgt 5 ierīces. Visos RTP taksometros, kuriem būs LMT WiFi reklāma brauciena laikā būs pieejams bezvadu internets. Lai nodrošinātu augstāku servisu, tas taksometru klientiem ir pieejams bez paroles. Līdz ar to iespējama ātrāka pieslēgšanās un pakalpojuma lietošanas uzsākšana.

   LMT jau gada sākumā sadarbībā ar Liepājas Autobusu parku (LAP) pirmo reizi iekšzemes autobusu reisos uzsāka bezmaksas 3G WiFi interneta nodrošināšanu. Bezvadu internets patlaban pieejams 11 LAP autobusos, kas kursē maršrutā Liepāja-Rīga-Liepāja. LMT turpina bezmaksas interneta nodrošināšanu arī citu pasažieru transporta līdzekļos. Iespēja pieslēgties bezvadu internetam ir arī pa vienam Jēkabpils un Rēzeknes, kā arī trijos Cēsu starppilsētu maršrutu autobusos. LMT risina sarunas arī ar citiem pasažieru pārvadājumu nodrošinātājiem par bezvadu interneta ieviešanu to transportlīdzekļos.


   Par LMT

   Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši gandrīz 300 miljonus latu, turklāt katru gadu LMT iegulda mobilo sakaru tīkla attīstībā ievērojami vairāk līdzekļu nekā konkurenti. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. 2011.gadā LMT infrastruktūrā investējis 18 miljonus latu. 20 gadu laikā LMT valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 350 miljonus latu un dividendēs, tai skaitā pastarpināti, vairāk nekā 215 miljonus latus.

   Kā augsts novērtējums LMT darbam ir daudzie apbalvojumi. LMT jau trešo gadu ir Uzņēmumu Reputācijas topa, Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topa augšgalā.

   Dalīties ar saiti