Palīdzība

   2012. gada 21. jūnijs

   LMT mobilajās aplikācijās iesaka līgošanas vietas un dāvā līgo dziesmu krātuvi

   Līgo svētku priekšvakarā ar Latvijas Mobilā Telefona (LMT) atbalstu atjaunotas divas bezmaksas mobilās aplikācijas – Līgo Līgo un Latvia.Travel, kas atvieglos piemērotākās līgošanas vietas atrašanu, kā arī padarīs svinēšanu jautrāku. Līgo Līgo tagad pieejama ne tikai iOS, bet arī Andriod operētājsistēmas lietotājiem, un tā ir papildināta ar daudzveidīgāku saturu. Savukārt Latvia.Travel aplikācijā ir izveidota speciāla sadaļa, kur atrodama detalizēta informācija par īpaši izvēlētiem līgošanas pasākumiem.

   Līgo Līgo aplikācijā ir apkopoti populārāko un nozīmīgāko Jāņu tautasdziesmu teksti, kas sakārtoti piecās grupās dziedāšanas secībā – sākot no Līgo dienā dziedamām, līdz nakts un saules sagaidīšanas dziesmām. Aplikācijā pieejamas arī tautasdziesmu melodijas un Līgo komponists – dažādu mūzikas instrumentu ikonas, kurām pieskaroties atskan attiecīgā instrumenta radītā skaņa. Jautrības uzturēšanai noderēs arī tematiskie fotorāmīši, kas ļauj «piestiprināt» līgotāju seju iepriekš sagatavotiem tēliem.

   Aplikācija Latvia.Travel ir oficiālais mobilais Latvijas ceļvedis, ko veido Tūrisma attīstības valsts aģentūra. Svētku laikā ar LMT gādību aplikācija ir papildināta ar atsevišķu sadaļu «Kur līgot», kurā atrodamas desmit ievērības cienīgas Jāņu svinēšanas vietas. Aplikācijā ir pieejama visa informācija par tajā minētajiem pasākumiem – apraksts, programma, norises vieta, sākuma laiks un mūziķu saraksts. Tā palīdzēs viedtālruņu lietotājiem laikus izvēlēties sev tīkamāko un atbilstošāku Līgo svinēšanas pasākumu.

   Abas aplikācijas lejupielādēšanai bez maksas pieejamas kā iOS App Store, tā Play Google veikalos.


   Par LMT

   Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši gandrīz 300 miljonus latu, turklāt katru gadu LMT iegulda mobilo sakaru tīkla attīstībā ievērojami vairāk līdzekļu nekā konkurenti. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. 2011.gadā LMT infrastruktūrā investējis 18 miljonus latu, un tikpat ieguldīs arī šogad. 20 gadu laikā LMT valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 350 miljonus latu un dividendēs, tai skaitā pastarpināti, vairāk nekā 215 miljonus latus.

   Kā augsts novērtējums LMT darbam ir daudzie apbalvojumi. LMT jau trešo gadu ir Uzņēmumu Reputācijas topa, Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topa augšgalā.

   Dalīties ar saiti