Palīdzība

   2015. gada 23. marts

   “LMT Latvijai” dos iespēju reģionu iedzīvotājiem attīstīt jaunus projektus

    Turpinot 2011. gadā sekmīgi aizsākto projektu "LMT Latvijai", "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) sadarbībā ar sešām Latvijas pilsētām - Cēsīm, Madonu, Dobeli, Roju, Skrundu un Iecavu, kā arī Daugavpils novadu, no šā gada 23. marta izsludina pieteikšanos projektu konkursa jaunajam posmam. Ikvienam ir iespēja iesniegt projekta ideju, kas ļautu uzlabot sava novada un novadnieku dzīvi.  

   "Veiksmīga Latvijas izaugsme iespējama tikai tad, ja mēs katrs uzņemsimies atbildību par savu valsti, novadu, pilsētu un tuvākajiem. Reizēm vajag tikai mazliet, lai savas idejas pārvērstu darbos. LMT priecājas par katru, kurš uzdrīkstas un dara, tāpēc esam patiesi gandarīti, ka arī šogad varam atbalstīt iedzīvotājus, kuri vēlas uzlabot dzīvi savā pilsētā vai novadā,” uzsver LMT prezidents Juris Binde.

   Kopš 2011. gada, visā projektu konkursa realizācijas laikā, kopumā īstenoti vairāk nekā 80 iedzīvotājiem nozīmīgi projekti, kam LMT atvēlējis vairāk nekā 200 tūkst. eiro. Par šo summu realizēti projekti sešpadsmit Latvijas pilsētās un novados: Liepājā, Valmierā, Daugavpilī, Jelgavā, Ventspilī, Jēkabpilī, Kuldīgā, Rēzeknē, Preiļos, Saldū, Talsos, Tukumā, Bauskā, Līvānos, Ogrē un Valkā. Projektu konkursa ietvaros labiekārtotas novadu teritorijas, sakopti vides objekti, pilnveidotas un dažādotas sporta, izglītības, kultūras un citas iespējas, rīkoti pasākumi un sacensības, un īstenotas daudzas citas iniciatīvas.

   Līdz 23. aprīlim ikviens Cēsu, Madonas, Dobeles, Rojas, Skrundas, Iecavas, kā arī Daugavpils novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuru deklarētā vai juridiskā adrese ir konkrētajā pilsētā vai novadā, pašvaldībā var iesniegt projekta pieteikumu. “LMT Latvijai” jaunajā posmā piedalīsies arī Viesīte, kura iespēju saņemt LMT atbalstu nopelnīja, uzvarot TV viedspēlē “Ciemos”, un kurā jau drīzumā tiks realizēti vairāki sabiedrībai nozīmīgi projekti.

   Konkursa uzvarētāji var saņemt no 500 līdz 2000 eiro finansējumu vai līdzfinansējumu. Ar detalizētiem projektu konkursa noteikumiem var iepazīties konkrētās pilsētas pašvaldības mājas lapā vai portālā www.lmt.lv/lmtlatvijai. Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un pilsētu pašvaldību žūrija, taču otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks paši iedzīvotāji, balsojot elektroniski portālā www.lmt.lv/lmtlatvijai vai aizpildot balsošanas anketas pašvaldībās. LMT klientiem būs iespēja balsot arī ar īsziņas palīdzību. Iepriekš iedzīvotāji izrādījuši lielu interesi par līdzšinējām undefinedLMT Latvijaiundefined aktivitātēm, un kopumā par projektiem balsojuši vairāk nekā 100 tūkst. cilvēku.


   Dalīties ar saiti