Palīdzība

   2019. gada 10. aprīlis

   LMT klienti – trešie aktīvākie mobilo datu lietotāji pasaulē

   Saskaņā ar datu analītikasuzņēmuma “Tefficient” apstiprināto informāciju, LMT klienti ir trešajā vietāpasaulē mobilo datu patēriņa apjomā 2018. gadā. LMT ierindojas tūlīt aiz Kuveitas“Zain” un Somijas “DNA”, liecina “Tefficient” sniegtie dati.
    

   Kāliecina operatoru publiskotā informācija, LMT vidējais datu patēriņš uz vienuSIM karti 2018. gadā bija 19,2 GB, Tele 2 Latvija – 10,1 GB, Bite – 6 GB.Visi Latvijas operatori ierindojas “Tefficient” Eiropas Top 11.Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas dati liecina, ka Latvijā vidējikatrs lietotājs mēnesī izlieto 12 GB mēnesī. 

   ““Tefficient”pētījums liecina, ka datu patēriņš mobilajā tīklā arvien pieaug, un svarīgākaisizaicinājums operatoriem nākotnē būs nodrošināt tīkla kopējo datu pārraidesjaudu jeb ietilpību, tīkla drošību un darbības stabilitāti. LMT šobrīd bāzesstaciju skaita un frekvenču pārklājuma ziņā ir viens no jaudīgākajiem, ja nepats jaudīgākais pārklājums Eiropā. Tieši tāpēc LMT tīklā varam piedāvāt tādusinovatīvus risinājumus kā viedtelevīzija, mobilā zvanu centrāle, biznesaresursu vadības sistēmas un citus, kas patērē lielus datu apjomus,” vērtē JurisBinde, LMT prezidents. “Mūsu filozofija ir veicināt datu patēriņu mobilajātīklā, lai klienti var bez apjoma ierobežojuma izmantot mobilo internetu, kamvien nepieciešams. Joprojām lielākā daļa operatoru citur pasaulē to nenodrošina,ko atspoguļo arī mūsu pozīcija “Tefficient” reitingā. Līdz ar to mēs esamlīderos un varam sākt strādāt jau pie jaunu mobilo risinājumu izstrādes, taiskaitā gatavojoties arī jaunajai mobilo sakaru tehnoloģiju paaudzei - 5G.”

   Latvijā,saskaņā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas datiem mobilā internetapieslēgumu īpatsvars jau tagad ir ap 70 % no platjoslas pieslēgumiem, Mobilaistīkls jau šobrīd ir primārais pieslēgums 30% biznesa klientu, tāpēc jaudīgsmobilo sakaru partneris ir biznesa konkurētspējas pamats.

   LMT 2018.gadākvalitatīva mobilā interneta pakalpojumu sniegšanā, tīkla un pakalpojumuattīstībā investēja 27 miljonus eiro – vairāk nekā pārējie mobilo sakaruoperatori kopā. Tasnodrošina LMT klientiemkā vieniem no pasaulē aktīvākajiem mobilā interneta lietotājiem ērtupakalpojumu lietojamību.


   PARLMT

   LMT irpieslēgumu skaita, apgrozījuma un tīkla pārklājuma ziņā lielākais mobilo sakaruoperators Latvijā ar plašāko klientu apkalpošanas tīklu. Kā inovāciju līderistirgū, LMT jau šobrīd klientiem piedāvā pilna spektra, augstas kvalitātestelekomunikāciju pakalpojumus - balss sakarus, ātrgaitas mobilo internetu bezapjoma ierobežojumiem, kā arī mobilo televīziju LMT Straume un LMT Mājas viedtelevīziju.   Dalīties ar saiti