Palīdzība

   2013. gada 20. jūnijs

   LMT atzīts par uzņēmumu ar labāko reputāciju Latvijā

   Latvijas Mobilais Telefons ikgadējā Uzņēmumu reputācijas topā atzīts par uzņēmumu ar labāko reputāciju Latvijā, kā arī saņēmis augstāko novērtējumu kā sociāli atbildīgākā kompānija. LMT jau otro gadu ir topa līderis, un kopš Uzņēmumu reputācijas topa izveides LMT vienmēr atradies topa augšgalā.

   LMT prezidents Juris Binde: „Sasniegtais rezultāts ir visas LMT komandas nopelns, jo ikkatrs darbinieks ar savu aizrautību ir devis nozīmīgu artavu uzņēmuma labās reputācijas veidošanai. Savukārt fakts, ka jau kopš topa pirmsākumiem katru gadu esam tā augšgalā, ir apliecinājums, ka mūsu sadarbība ar klientiem un sniegums sabiedrībai patiešām ir augstu novērtēts. Tas nav tikai vienreizējs uzrāviens, bet mūsu attieksme pret darbu un sabiedrību ikdienā.”

   Ekonomiski aktīvo iedzīvotāju un uzņēmumu vadītāju aptaujā, ko šopavasar veica sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS, LMT nopelnījis 53,4 indeksa punktus, pārliecinoši apsteidzot visus konkurentus transporta un sakaru nozarē un pārējos 150 topa dalībniekus, kļūstot par uzņēmumu ar vislabāko reputāciju. Kopš Uzņēmumu reputācijas topa izveides LMT visus gadus ir bijis līderis Transporta un sakaru nozares uzņēmumu topā.

   Ikgadējo Uzņēmumu reputācijas topu veido laikraksts Dienas bizness sadarbībā ar sabiedrisko attiecību aģentūru Nords Porter Novelli. Tas ir apjomīgākais uzņēmumu reputācijas pētījums Baltijā, kura ietvaros tiek noteikti reputācijas līderi atbilstoši uzņēmumu un iedzīvotāju vērtējumam. Uzņēmumu reputācijas tops tiek veidots jau 9 gadus.

   LMT ir gan klientu skaita, gan tīkla pārklājuma, gan arī apgrozījuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Jau vairāk nekā 93% Latvijas teritorijas ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets - tā ir iespēja ikvienam jau tagad jebkurā vietā un laikā piekļūt plašajām digitālā satura iespējām. LMT ir pirmais un vienīgais mobilo sakaru operators, kas klientiem komercrežīmā piedāvā arī moderno 4G tīklu.   Dalīties ar saiti