Palīdzība

   2013. gada 20. marts

   LMT attīstīs satura un IT pakalpojumus

   Latvijas Mobilais Telefons (LMT) saskata plašas attīstības iespējas interneta satura pakalpojumu tirgū, tāpēc papildu esošajiem biznesa virzieniem turpmāk darbosies arī kā medijs un informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums. Uzsākot nākamo uzņēmuma attīstības posmu, ir veikti nopietni priekšdarbi un izstrādāta jauna LMT identitāte.

   Juris Binde, LMT prezidents Mobilo sakaru tirgus līdera pozīcijas ir drošs pamats, lai LMT spētu visiem Latvijas iedzīvotājiem nodrošināt ne tikai augstākās kvalitātes sakarus, bet arī piedāvāt plašas mobilā satura iespējas. Līdzīgi kā mobilais telefons atbrīvoja sarunas un internetu no vadiem pilnīgi jaunai brīvībai, arī satura pakalpojumi dos brīvību daudzas lietas izdarīt ātrāk, vienkāršāk un lētāk jebkurā cilvēkam izdevīgā vietā un laikā.

   Telekomunikāciju nozare visā pasaulē pašlaik piedzīvo būtiskas pārmaiņas. Sākotnēji tika radīts sakaru tīkls sarunām, tad, tehnoloģijām attīstoties, tas kļuva par tīklu visdažādākajām ierīcēm. Jau pašlaik tas kļuvis par tīklu visa veida saturam, kas nozīmīgs cilvēkam. Tāpēc tieši tagad ir īstais laiks biznesa paplašināšanai un zīmola attīstība ir nozīmīga investīcija tālākā uzņēmuma izaugsmē. LMT mērķis ir izveidot saziņas vidi Latvijā, kur ceļš no domām līdz darbiem kļūst arvien īsāks.

   Kā tehnoloģiju līderis LMT turpinās investēt tīkla modernizācijā, jo plašās satura pakalpojumu iespējas ietekmē arī visaptveroša tehnoloģiju attīstība visā valsts teritorijā. LMT ir pirmais un vienīgais operators Latvijā, kas klientiem piedāvā plašāko 3G un moderno 4G tīklu ar optiskajam internetam līdzvērtīgu ātrumu. Tas gan kapacitātes, gan ātruma ziņā atbilst arī pašu prasīgāko interneta lietotāju parametriem un paver iespējas pilnīgi jauna veida un formas satura radīšanai.

   Par satura pakalpojumu arvien pieaugošo popularitāti un mobilo telefonu kā straujāk augošo mediju kanālu liecina fakts, ka jau šobrīd Latvijā gandrīz puse datu apjoma LMT tīklā sastāda video pārraide. Drīzumā viedtālruņus kā medijus izmantos vairāk nekā televīziju. Sadarbībā ar klientiem jau tagad veidojam individuālus IT risinājumus korporatīvajiem klientiem, lai mobilo sakaru tīkls var palīdzēt viņiem strādāt efektīvāk.

   Pēc 15 gadiem konkurencē LMT ir gan klientu skaita, gan tīkla pārklājuma, gan arī apgrozījuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Jau vairāk nekā 93% Latvijas teritorijas ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets – tā ir iespēja ikvienam jau tagad jebkurā vietā un laikā piekļūt plašajām digitālā satura iespējām.

   Dalīties ar saiti