Palīdzība

   2014. gada 25. aprīlis

   LMT 4G internets pieejams jau 50% Latvijas iedzīvotāju

   Šī gada pirmajā ceturksnī LMT strauji attīstījis 4G tīklu, kas tagad pieejams jau vairāk nekā 50% Latvijas iedzīvotāju. 

   Pirmā ceturkšņa nozīmīgākais sasniegums LMT bijis straujā 4G mobilā tīkla izbūve. Tagad LMT tīklā ir jau 393 4G bāzes stacijas, kas ļauj jau vairāk nekā 50% Latvijas iedzīvotājiem piekļūt ātrgaitas mobilajam internetam. LMT uzskaita tikai pārklājumu ar labu signālu, tāpēc faktiski tas ir arī lielāks, jo mainīgs pārklājums pieejams vēl plašākam iedzīvotāju lokam.

   LMT prezidents Juris Binde: „Rezultāti neizpaliek un mūsu ieguldījumus tīkla attīstībā augsti novērtē klienti. Šā gada pirmajā pusgadā Interneta datorā patēriņš audzis par 80%, bet Internets telefonā – gandrīz par 70%. Lai gan LMT ar lielu atrāvienu ir priekšā konkurentiem, uzņēmums šogad turpinās strauji attīstīt 4G tīklu, lai jau 2016 gadā tas būtu pieejams visā Latvijas teritorijā, tai skaitā arī mazapdzīvotajās vietās.“

   Šā gada pirmajā ceturksnī LMT klientu skaits saglabājies stabils - 1 079 570, un salīdzinot ar pirmo ceturksnī pērn ir pieaudzis par 13 tūkstošiem. Uzņēmuma apgrozījums ir 41 miljons eiro, kas attiecībā pret pērnā gada pirmo ceturksni mainījies tikai tik daudz, cik to ietekmējušas regulatīvās izmaiņas – Eiropas Komisijas ieviestie viesabonēšanas un SPRK noteikto starpsavienojumu tarifu ierobežojumi. LMT EBITDA, kas ir peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas, saglabājusies tik pat augstā līmenī kā gadu iepriekš – 30% jeb 12 miljoni eiro.

   PAR LMT
   LMT ir gan klientu skaita, gan tīkla pārklājuma, gan arī apgrozījuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Visā Latvijas teritorijā ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets - tā ir iespēja ikvienam jau tagad jebkurā vietā un laikā piekļūt plašajām digitālā satura iespējām. LMT ir pirmais mobilo sakaru operators, kas klientiem uzsāka piedāvāt arī moderno 4G tīklu ar visātrāko mobilo internetu. LMT ikgadējā „Uzņēmumu reputācijas topā” atzīts par uzņēmumu ar labāko reputāciju Latvijā, kā arī saņēmis augstāko novērtējumu kā sociāli atbildīgākā kompānija. Tāpat LMT ir „Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu” un „Latvijas iekārojamāko darba devēju topa” augšgalā.


   Dalīties ar saiti