Palīdzība

   2012. gada 6. jūlijs

   Liepāja - pirmā pilsēta Latvijā ar pilnu 4G mobilā tīkla pārklājumu

   No jūlija sākuma tehnoloģiju līderis Latvijas Mobilais Telefons (LMT) nodrošina ceturtās paaudzes tīkla pārklājumu visā Liepājā un tās apkārtnē, kur uzstādītas pavisam 11 4G stacijas. Līdz ar to Liepāja kļuvusi par pirmo pilsētu Latvijā, kur 4G tīkls pieejams visā teritorijā, nodrošinot augstākā līmeņa interneta infrastruktūras platformu, kas pilsētai sniedz jaunas iespējas uzņēmējdarbībā, attīstībā un tūrismā.

   LMT viceprezidents mārketinga un biznesa attīstības jautājumos Ingmārs Pūķis Kā nozares līderi mēs pagājušā gada maijā pirmie Latvijā piedāvājām ceturtās paaudzes tīklu komerciālā režīmā. Tagad esam spēruši soli tālāk un nodrošinājuši 4G pārklājumu visā Liepājā – pilsētā ar aktīvu sabiedrisko dzīvi un pateicīgu uzņēmējdarbības vidi. Pēdējā gada laikā pārliecinājāmies, ka esam gājuši pareizā virzienā. LMT tīklā stabili pieaug datu pārraides apjomi un viedtālruņu skaits. Tas apliecina Latvijas iedzīvotāju gatavību pasaulē ātrākajam komerciālā režīmā pieejamajam mobilajam internetam.

   4G iespējas jau šajā nedēļas nogalē pilnībā varēs baudīt Latvijas III Olimpiādes un mūzikas festivāla Summer Sound Liepāja 2012 festivāla dalībnieki un viesi. Ceturtās paaudzes mobilā interneta ātrumu izmantos pasākumu organizatori savstarpējai komunikācijai un norišu organizēšanai.

   atklāj Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks Liepāja ir pilsēta, kura aug un attīstās, sekojot līdzi pasaules tendencēm. Tādēļ ir neviltots prieks, ka Liepāja kļūst par pirmo pilsētu Latvijā, kur pieejams pilns 4G tīkla pārklājums, sniedzot ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim jauna līmeņa interneta servisu.

   LMT 4G tīkls darbojas 1800 MHz frekvenču diapazonā, nodrošinot mobilā interneta ātrumu līdz pat 100 megabitiem sekundē.

   Par LMT

   Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši gandrīz 300 miljonus latu, turklāt katru gadu LMT iegulda mobilo sakaru tīkla attīstībā ievērojami vairāk līdzekļu nekā konkurenti. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. 2011.gadā LMT infrastruktūrā investējis 18 miljonus latu. 20 gadu laikā LMT valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 350 miljonus latu un dividendēs, tai skaitā pastarpināti, vairāk nekā 215 miljonus latus.

   Kā augsts novērtējums LMT darbam ir daudzie apbalvojumi. LMT jau trešo gadu ir Uzņēmumu Reputācijas topa, Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topa augšgalā.

   Dalīties ar saiti