Palīdzība

   1999. gada 6. augusts

   Liepājā atklāts LMT abonentu apkalpošanas centrs

   Šodien darbu sāk jauns Latvijas Mobilā Telefona abonentu apkalpošanas centrs, kas atrodas Liepājā, Tirgoņu ielā 18. Filiāle Liepājas centrā uzlabos abonentu apkalpošanas kvalitāti un sniegs papildu ērtības kurzemniekiem.

   "Liepājas rajonā ir daudz ekonomiski aktīvu iedzīvotāju, tādēļ tieši Liepājā tika izveidots jaunais abonentu apkalpošanas centrs. Šī ir jau otra LMT filiāle Kurzemē - pirmā tika atklāta Ventspilī pirms diviem gadiem. Šoruden paredzam atklāt filiāli Daugavpilī un turpmāk arī citās Latvijas pilsētās," stāsta Maija Ozola, LMT tirgzinību direktore.

   Jaunatvērtajā abonentu apkalpošanas centrā būs pieejami viss LMT piedāvāto pakalpojumu klāsts - pakalpojumu pieslēgšana, informācija un norēķini. Filiāle strādās darba dienās no plkst. 9.00 līdz 19.00, bet sestdienās un svētdienās tā būs slēgta. Pirmās piecas dienas jaunās filiāles apmeklētāji varēs veikt pieslēgumus bez maksas. Numura noteicēju un "Drauga tālruni" bez maksas varēs pieslēgt gan jaunie, gan arī jau esošie LMT abonenti.

   LMT ir pieci abonentu apkalpošanas centri Rīgā, viens Liepājā un viens Ventspilī.

   Dalīties ar saiti