Palīdzība

   2013. gada 26. augusts

   Ar LMT atbalstu četrās Latvijas pilsētās varēs realizēt sociāli nozīmīgus projektus

   Turpinot pavasarī uzsākto projektu LMT Latvijai, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar četrām Latvijas pilsētām - Daugavpili, Rēzekni, Kuldīgu un Jēkabpili, no 26.augusta izsludina pieteikšanos projektu konkursa LMT Latvijai! nākamajai kārtai.

   „Attīstība sākas ar katru no mums, tāpēc veiksmīga Latvijas izaugsme iespējama tikai tad, ja izjutīsim kopīgu atbildību par valsti. Mums vairāk par visu ir nepieciešami cilvēki, kuri nebaidās realizēt savas idejas, gatavi sadarboties un aizraut citu, jo tikai tā mēs spēsim Latviju padarīt par veiksmīgu un konkurētspējīgu valsti. LMT lepojas ar katru, kurš dara pats un iesaista citus, tāpēc turpināsim atbalstīt tos, kas domā un dara,” uzsver LMT prezidents Juris Binde.

   Šī gada pirmajā kārtā Liepājā, Ventspilī, Valmierā un Jelgavā realizēti vai tiks realizēti 18 sociāli nozīmīgi projekti vairāk nekā 30 tūkst. latu apmērā. Pateicoties LMT atbalstam, Liepājā labiekārtota kaitborda jeb pūķošanas bāze, uzstādīti āra trenažieri, sakopti vairāki vides objekti, Jelgavā būs iespēja ierīkot suņu pastaigas laukumu un rekonstruēt skeitparku, Valmierā izveidot vairākus sporta aktivitāšu laukumus, Ventspilī piešķirts atbalsts bērnu un jauniešu tematisko pasākumu rīkošanai un veikti citi pilsētvides uzlabojumi.

   LMT Latvijai otrais posms ļaus īstenot vēl vairāk reģionu iedzīvotājiem svarīgas un nozīmīgas ieceres, padarot sakoptāku vidi, dažādojot sabiedriskās dzīves aktivitātes un veicinot savas pilsētas izaugsmi.

   Lai piedalītos konkursā, līdz 27. septembrim Jēkabpils, Daugavpils, Rēzeknes vai Kuldīgas pašvaldībā jāiesniedz projekta pieteikums.

   Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un pilsētu pašvaldību žūrija, otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks paši iedzīvotāji, balsojot elektroniski pašvaldību interneta mājas lapās vai aizpildot balsošanas anketas pašvaldībās uz vietas. LMT klientiem būs iespēja balsot arī portālā m.lmt.lv un ar īsziņas palīdzību.

   Ar detalizētiem projektu konkursa noteikumiem var iepazīties konkrētās pilsētas pašvaldības mājas lapā.

   Par konkursu LMT Latvijai
   Jau otro gadu Latvijas Mobilais Telefons sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām organizē projektu konkursu LMT Latvijai pilsētu iedzīvotājiem un iedzīvotāju grupām, kuri vēlas ar idejām un projektiem piedalīties savas pašvaldības attīstībā. Šogad konkursā LMT Latvijai piedalās astoņas pilsētas - Liepāja, Daugavpils, Valmiera, Ventspils, Jelgava, Jēkabpils, Kuldīga un Rēzekne. Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas pilsētās un atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas pilsētu sabiedriskās dzīves izaugsmei, īpaši atbalstot vides uzlabošanas projektus, projektus ar plašu sabiedrības iesaisti un aktīva dzīvesveida popularizēšanu.   Dalīties ar saiti