Palīdzība

   Mini

   Ja pats zvani salīdzinoši maz, taču ir svarīgi būt sazvanāmam – šis tarifu plāns ir tavs! Minimālas izmaksas un visas telekomunikāciju iespējas kā Latvijā, tā visā Eiropā!


   • Ļoti zema minimālā mēneša maksa
   • Vienots tarifs zvaniem Latvijā un visās EEZ valstīs*
   • Vienots tarifs īsziņām Latvijā un visās EEZ valstīs
   • Zvanu un īsziņu saņemšana EEZ valstīs bez maksas
   • Iekļauts numura noteicējs

   Kā pieslēgt

   • LMT klienti šo tarifu plānu var pieslēgt, nosūtot īsziņu** MINI uz numuru 1667, jebkurā LMT klientu centrā, kā arī zvanot pa LMT bezmaksas informatīvo tālruni 80768076.
   • Ja vēl neesi LMT klients, pievienojies mums ar savu numuru tepat internetā!

   Kā darbojas

   Kā Latvijā, tieši tāpat arī visā Eiropā! Tu vari zvanīt un sūtīt īsziņas par vienotu tarifu.


   IZMAKSAS


   Minimālā mēneša maksaZvani Latvijā un jebkurā EEZ valstī* (€/min)Īsziņas Latvijā un jebkurā EEZ valstī (€/gab.)MMS (€/gab.)
   MINI3.000.120.07260.0726


   Papildu izmaksas

   Svarīgi zināt

   • Ja Tu par LMT pakalpojumiem iztērē mazāk par minimālo mēneša maksu, jāmaksā visa MINI mēneša maksa; ja vairāk – jāsamaksā visa iztērētā summa.
   • Lai noskaidrotu informāciju par norunātajām minūtēm, nosūtītajām īsziņām un summu par izmantotajiem pakalpojumiem Latvijā, ienāc Mans LMT vai sūti īsziņu i uz numuru 29319999.
   • Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
   • Ikvienam LMT klientam ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības.
   • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Tarifu plāna MINI ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
   • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

   * Mobilie un fiksētie tīkli, izņemot informatīvo dienestu (t.sk. ārvalstu bezmaksas tālruņu) un paaugstinātas maksas pakalpojumu numurus.


   ** Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.


   Visas maksas norādītas € ar PVN.