Palīdzība

   Internets vasarai

   Pieslēgums INTERNETS VASARAI ir lieliska izvēle bez termiņa saistībām – lieto nedēļas nogalē, 10 dienas vai visu atvaļinājuma laiku! Kad internets vairs nebūs nepieciešams, varēsi atdot rūteri un pārtraukt pakalpojuma lietošanu. Tik vienkārši!


   Pieslēguma maksa par pirmajām 10 dienām ir 9.99 € neatkarīgi no faktiski izmantoto dienu skaita. Pēc tam, sākot ar 11. dienu, maksa tiks aprēķināta no fiksētās mēneša maksas 25.99 €/mēn. proporcionāli dienu skaitam. Ja turpināsi lietot internetu arī nākamajā mēnesī, maksa būs 25.99 €/mēn.


   Tev ir iespēja izvēlēties 4G vai 5G internetu – pārliecinies, ka dzīvo jaudīgā 5G pārklājuma zonā un baudi tā priekšrocības!


   • Īpaši piemērots vasaras brīvdienām – atdod, kad vairs nav nepieciešams
   • Internets bez vadiem, bez ātruma un apjoma ierobežojuma
   • Jaunākais 4G vai 5G rūteris bez papildu maksas
   • Bezmaksas piegāde visā Latvijā
   • Ērta un vienkārša uzstādīšana
   • 24/7 bezmaksas atbalsta serviss
   • Iekļauts kiberdrošības risinājums


   KĀ SĀKT LIETOT

   Tev nepieciešama vien Internets mājai SIM karte, kas jāievieto rūterī. Piesakies tepat LMT mājaslapā vai tuvākajā LMT klientu centrā. Ja iegādāsies klientu centrā, rūteri un SIM karti saņemsi uzreiz, ja internetā – visu nogādāsim tev pāris dienu laikā jebkurā vietā Latvijā bez maksas.

   LMT nodrošina Internets mājai lietošanai nepieciešamās iekārtas bez maksas klienta norādītajā adresē. Iekārtas ir LMT īpašums, lūdzam iepazīties ar lietošanas nosacījumiem un izturēties pret tām saudzīgi. Rūtera modelis ir atkarīgs no LMT rekomendācijas atbilstoši pakalpojuma izmantošanas vietai un izvēlētajam pakalpojumam, kā arī no pieejamības. 


   IZMAKSAS

   • Internets vasarai pirmās 10 dienas – 9.99 .
   • Sākot ar 11. dienu, maksa tiks aprēķināta no fiksētās mēneša maksas 25.99 €/mēn. proporcionāli dienu skaitam.
   • Īsziņu sūtīšana nav pieejama.


   SVARĪGI ZINĀT

   • Pieslēgums INTERNETS VASARAI ir spēkā Latvijā klienta norādītajā adresē. Tas darbojas 4G un 5G tīklā. Šeit tu atradīsi biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par 4G un 5G.
   • Pakalpojums tiek nodrošināts vietās ar atbilstošu LMT tīkla pārklājumu un kapacitāti.
   • LMT interneta pakalpojumos ir iekļauts kiberdrošības risinājums. Lūdzam iepazīties ar risinājuma aprakstu!
   • Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt noteikta pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.
   • Šeit Tu atradīsi dažādus jautājumus un izsmeļošas atbildes par datu pārraides tehnoloģijām un īpatnībām, kā arī par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, t.sk. lejupielādes un augšupielādes ātrumiem.
   • Juridiskās personas aicinām izvēlēties pieslēgumu NEIEROBEŽOTS INTERNETS+.
   • Ja tomēr pārdomā un vēlies atteikties no pakalpojuma, par to nepieciešams mūs informēt 3 dienas iepriekš ŠEIT.
   • Lai nodrošinātu savu datu un rūtera drošību, vienmēr veic iekārtas ražotāja uzstādītās paroles maiņu uz tikai tev zināmu simbolu kombināciju un neaizmirsti to izdarīt atkārtoti, ja iekārtai ir veikta rūpnīcas iestatījumu atjaunināšana. Tāpat aicinām vienmēr parūpēties arī par savu galiekārtu (datora, telefona, planšetes) drošību, nodrošinot ekrāna bloķēšanu.
   • Lai nodrošinātu tīkla integritāti un drošību un pakalpojumu sniegšanu atbilstošā kvalitātē, pakalpojumiem nepieciešamo konfigurācijas jautājumu risināšanai un tīkla problēmsituāciju laicīgai diagnosticēšanai iekārtā var būt integrēts tehniskais protokols TR-069, kas nodrošina attiecīgu tīkla parametru (piem., signāla līmeņu, signāla kvalitātes, tīkla šūnas informācijas, izmantotās frekvences, tīkla noslodzes informācijas) apmaiņu iekārtai ar LMT sistēmām. Apstrāde notiek saskaņā ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem un konkrētajam mērķim nepieciešamā ilgumā.
   • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma INTERNETS VASARAI ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs, pieslēguma punkta adrese, izsniegtās iekārtas (rūtera) dati u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
   • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.