Palīdzība

   Brīvība

   Laiks jauna mēroga brīvībai, kas iet pāri robežām! Zvani un sūti īsziņas visās EEZ valstīs tāpat kā Latvijā!


   • Mēneša maksa – 14.99 €
   • Neierobežoti zvani un īsziņas Latvijā un EEZ valstu ietvaros
   • Iekļauti starptautiskie zvani un īsziņas no Latvijas uz jebkuru EEZ valsti
   • EEZ valstīs zvanu saņemšana bez apjoma ierobežojuma

   Kā pieslēgt

   • LMT klienti šo tarifu plānu var pieslēgt, nosūtot īsziņu* BRIVIBA uz numuru 1667, jebkurā LMT klientu centrā, kā arī zvanot pa LMT bezmaksas informatīvo tālruni 80768076.
   • Ja vēl neesi LMT klients, pievienojies mums ar savu numuru tepat internetā!

   Kā darbojas

   Eiropā tieši tāpat kā Latvijā! Aizmirsti par minūšu skaitīšanu un neplānotām izmaksām – jūties brīvi visā Eiropā! Tavā rīcībā ir īsziņas un vietējās un starptautiskās sarunas EEZ valstu ietvaros bez apjoma ierobežojuma.


   Līguma kopsavilkums


   Papildu izmaksas

   Mēneša maksa 14.99 € ir nemainīga. Izmaksas var palielināties tikai šādos gadījumos:

   Svarīgi zināt

   • Lai noskaidrotu informāciju par norunātajām minūtēm, nosūtītajām īsziņām un summu par izmantotajiem pakalpojumiem Latvijā, ienāc Mans LMT vai sūti īsziņu i uz numuru 29319999.
   • Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
   • Ikvienam LMT klientam ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības.
   • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Tarifu plāna "Brīvība" ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
   • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

   * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.


   Visas maksas norādītas € ar PVN.